Sayfa 774/929 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Adamlar üşenmeden hazırlık yapmışlar her yere 5 lira yazmışlar çorba vermişlerdir

2. Kâğıdı alın uçacak dediğinde kağıt 0.95-0.96 idi, sonra kağıt 0.79 lere düştü, hiç ses yok, yine 0.96 ya yükseldi, şimdi de ben bildim diyor.

3. Atayburak yasionmu sen daha ortak i.ne aldı elimizden malları götürdü pis şişko neyse albrakada biraz hareket çektim düşerse alırız tektuyu çıkarsa sizin olsun
     Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Kâğıdı alın uçacak dediğinde kağıt 0.95-0.96 idi, sonra kağıt 0.79 lere düştü, hiç ses yok, yine 0.96 ya yükseldi, şimdi de ben bildim diyor.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Atayburak yasionmu sen daha ortak i.ne aldı elimizden malları götürdü pis şişko neyse albrakada biraz hareket çektim düşerse alırız tektuyu çıkarsa sizin olsun

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende ihlâstan kazandım, borsa da firsat tükenmez

5. Belensay ve mallarına geçirmanasyon başladı. 0’99 ve 0,96 atalığından. Ben verdim bekliyorum

6. twetteki goygoycu geçmişte 0,97-1,0x aralığında pazarladığını onun üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmediğini neredeyse bilmeyenimiz yok.

bugün baktım aynı hesap ve goygoycuları tek hesaptan yönetiliyor gibi benzer klişe cümleler daha 1 tl olmamış hisse için 5 tl hedef vermek herhangi bir akla mantığa sığmaz. buradaki amacın farklı olduğunu düşünüyorum

ben bu vatandaşın bu mesajlarının biçok ky nin ürküp uzak tutulması için atıldığını düşünüyorum açıkçası.

Çöp hisselere rağbet var. spek bunları kullanır diye düşünüyorum. (Elimde az var kendi riskinizi kendiniz belirleyin)

7. Cop hisseler hangileri usta...
     Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    twetteki goygoycu geçmişte 0,97-1,0x aralığında pazarladığını onun üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmediğini neredeyse bilmeyenimiz yok.

bugün baktım aynı hesap ve goygoycuları tek hesaptan yönetiliyor gibi benzer klişe cümleler daha 1 tl olmamış hisse için 5 tl hedef vermek herhangi bir akla mantığa sığmaz. buradaki amacın farklı olduğunu düşünüyorum

ben bu vatandaşın bu mesajlarının biçok ky nin ürküp uzak tutulması için atıldığını düşünüyorum açıkçası.

Çöp hisselere rağbet var. spek bunları kullanır diye düşünüyorum. (Elimde az var kendi riskinizi kendiniz belirleyin)
    LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hakanatakan14 Yazıyı Oku
    Cop hisseler hangileri usta...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hisse ismi yazarsam büyük polemik olur

son birkaç ayda %50 ve üzeri hatta %100 ve üzeri kazandıran hergün ençok yükselenlerde olan hisseler

Sayfa 774/929 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •