Sayfa 459/929 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

2. bi avod kadar olamadı şu tektu, adamlar tarla sürerken bakır buldu da bunlar o kadar otel inşaatı yaptı da krom veya mermer bile bulamadılar

3. Kazançlı bereketli bir gün olur inş. Sabır.. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    diger kısım %38 .. 37 ve 36 dogru iniyor adamlar halı çırpar gibi sopayla ..
    fazlada üzmeyin kendinizi ortaklar herşey olacagına varır..bizim zügürt ağalar başladılar şarkıya ky ise bir teselli ver diyor:orhan gencebay
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Çiftlikbank'ın tosun ayısı ile bizim tosun arasında ne fark var. İkiside dolandırıcı. Biri paraları çiftlik göstererek çalmış, diğeri otel göstererek çalıyor. Yoksa bunların otelleri de hayal ürünü mü, bak şüpheye düştüm şimdi.

6. Biz senelerdir bu kağıtta oyunlar dönüyor, her türlü pisliği yapıyorlar diye yazmamıza rağmen hiç umursamadan, başka hisse yokmuş gibi hala tektu ya girip para kazanmayı düşünen küçük yatırımcıya daha da beter olun demekten başka yapacak bir şey yok.

7. Ben de ki durum artık inatlaşmaya döndü, şirket iflas etse tüm paramı kaybetsem üzülürüm ama, yıllarca bekledikten sonra kağıttan zarar ile çıkarsam ve kağıt yükselir ve alıp başını giderse yaşayacağım üzüntü kat be kat fazla olur.O yüzden girdim çıkamıyorum.

dikkat dikkat malınıza sahip çıkın
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 459/929 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •