Sayfa 456/929 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 7431 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. ortaklar yoksa bu kansızlar feyk haber ile bize hisseyi dağıttılar mı? bugün tepki gelmezse artık bende şüpheye düşmeye başlıyorum. normalde bu haber desteğiyle bu kadar salmaması gerekirdi.

2. Kağıt zaten dipte ne kağıt dağılması adamların oranları artmış habere bile kimse inanmadı

3. Eee göstere göstere, sabırsizlari vs dökmeden gideceğini mi sanıyorsunuz arkadaşlar? Beklenmedik anda gidecek galiba. Bakalım ne kadar sabredecegiz. Ytd

4. [QUOTE=Kyborsazade;2918021]Eee göstere göstere, sabırsizlari vs dökmeden gideceğini mi sanıyorsunuz arkadaşlar? Beklenmedik anda gidecek galiba. Bakalım ne kadar sabredecegiz. Ytd[/QUOT

tamam da bu şekilde dökemez ki. bkn.kaç senedir 0,50-1,00 tl civarlarında geziniyor fiyatı? ben söyleyeyim mi, 8 senedir. dökebilseydi zaten dökerdi bunca senede.
    bu işte başka bir iş var ama dur bakalım en fazla batarız ucunda ölüm yok ya.
    beklemeye devam may ve ekibi.

5.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Kağıt zaten dipte ne kağıt dağılması adamların oranları artmış habere bile kimse inanmadı
    Bu senedin dibi yok. Gideceği yer geçen de dedim 0.6x seviyeleridir normal şartlarda. Yapıtıkları haberler mal kitlemekten öte hareketler değil. atayburak ı eleştirenler çok oluyor ama adam haklı beyler yanılmayı beklerim tavsiye değil
    Duhul 2009..

6. [QUOTE=Atakan5234;2918054]
     Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Eee göstere göstere, sabırsizlari vs dökmeden gideceğini mi sanıyorsunuz arkadaşlar? Beklenmedik anda gidecek galiba. Bakalım ne kadar sabredecegiz. Ytd[/QUOT

tamam da bu şekilde dökemez ki. bkn.kaç senedir 0,50-1,00 tl civarlarında geziniyor fiyatı? ben söyleyeyim mi, 8 senedir. dökebilseydi zaten dökerdi bunca senede.
    bu işte başka bir iş var ama dur bakalım en fazla batarız ucunda ölüm yok ya.
    beklemeye devam may ve ekibi.
    Kardeşim bilemiyorum ben de. İşte ne yaptığını bir cozsek gerisi gelecek de yani birçoğumuz bir umut bekliyoruz. Ayrıca geçen ak aldığı lotlari ne yaptı acaba? Patron burdan almıyor mu? Nasip bakalım onlar bekliyorsa biz de bekleriz. Ytd

7. Olumsuz düşünüyorsanız burayı eleştireceğinize başka kağıda geçmek daha akıl karı değilmi biz burada yıllandık )

8.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Olumsuz düşünüyorsanız burayı eleştireceğinize başka kağıda geçmek daha akıl karı değilmi biz burada yıllandık )
    Olmaz, yukarıdan girdik, 90 lardan. buradan çıkarsak zarardayız. ama bugün 78-79 lara gelirse kimse şaşırmasın. gidişat hiç iyi değil. kandırdılar yine sanki.

Sayfa 456/929 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •