Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 97 - 104 arası.

Konu: duz dunya teorisi hakkinda sohbet- tartisma- degerlendirme vb..

Yeni bir konu actim. Sohbet e bekliyorum arkadaslar..

IGA, kopruler, sehir hastaneleri, nukleer santral vb. hakkinda sohbetler...
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=3061

2.  Alıntı Originally Posted by wise Yazıyı Oku
    dünya düzmüş lakin duvar sadece antarticada mı varmış ya da sadece kutuplarda mı..?

doğu batı yönündeki duvarlar neredeymiş, okyanusta gemiyle gidiyorsunuz hop dünya bitmiş geri dön..!!

dört bir yan veya fırdolay her tarafı açık olmalı tabii nerede düzlem veya dünya bitiyorsa...?

düz dünya haritası bu yani doğu batı yönünde duvar yok dünyayı tepsi şeklinde düşünrsek çevresi buzullarla kaplı. yani düz dünyadada doğ batı yönünde ilerleyip başladığın yere dönebilirsin. macellan bunu ypamıştı zaten.
    ama kuzey güney yönlü dünyayı dolaşan birisini gösterin bende inanayım size....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

3. ne tesadüftürki birleşmiş milletler bayrağıda düz dünya şekli tasfir edilmiştir
    ilginç bir tesadüf

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bu mantiga gore Ellon Musk salak olmali

adamin Spacex firmasinin 2020 yilindaki hedefi Aya turist gondermek ve bunun icin 5 milyar dolar harcamayi goze almislar

ama tabi sen akillisin o milyarder adam aptal. himmmm
    valla bilmem onu keşke gitselerde görsek ama gitmiyolar 60 yıldır neden?
    60 yıl önce gittiler sözde yalan kimse inanmıyor zaten kayıtlarda kaybolmuş nasa açıklamıştı :D nasıl kaybolur kardeşim koskoca ay yolculuğu kayıtları
    marsada gideceklerdi 2040 yılına ertlenedi
    tahminim 2020 deki ay yolculuğu eğer varsa sizin söylediklerinize cevap veriyorum ben araştırmadım büyük ihtimal 2040 a ertleenir teknik aksaklıklar nedeniyle

Bir de 100bin feet e balon yollaniyor, o balon da basinc azalmasi ile tepe noktasinda patliyor ve kamera asagiya iniyor, bunu daha da yuksege cikartabilecek bisey yapilamaz mi, bir de enteresan gene fuze gonderiliyor, fuze bir noktaya kadar surekli cikiyor bi noktada ani duruyor, sonra da inise gecmekte.. bunlari da dusunelim.....

DÜZ DÜNYA TEORİSİNİ ÇÜRÜTEN 12 KANIT Kozan Demircan | 11/02/2017

http://khosann.com/duz-dunya-teorisi...uten-12-kanit/

Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    60 yıl önce gittiler sözde yalan kimse inanmıyor zaten kayıtlarda kaybolmuş nasa açıklamıştı :D nasıl kaybolur kardeşim koskoca ay yolculuğu kayıtları
    tahminim 2020 deki ay yolculuğu eğer varsa sizin söylediklerinize cevap veriyorum ben araştırmadım büyük ihtimal 2040 a ertleenir teknik aksaklıklar nedeniyle
    uzay dolmuşlarımız başlamıştır
    ancak kısa mesafe olan aya yolcu almak istemeyen ticari taksilere önlem hala alınamadı
    parasını vermeyen üzerini alamayan varsa hemen versin atmosfere girmek üzereyiz sarsıntı oluyor bozuk paralar düşüyor

Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Sn. Tarantula,

Nasa kayitlarinin kaybolmus olabilir ama teknoloji hala mevcut. Mars'a gitmeleri de yine maliyet kaynakli. Daha once de belirtmistim. Soguk Savas doneminde o zaman ki Sovyetlerin onune gecince, uzay arastirmalarina ayrilan butce azaldi.

Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •