Sayfa 12/576 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 89 - 96 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 2,5 hala beklenti devam ediyor ytd

2. iş yatırım ky değilse 1m yakın mal toplamış patron 1,5 m mal satmış şu ana kadar

3. ortalamaları da 2,5 üstünde bakalım maliyetlerinin üstüne çıkartacaklarmı yoksa mal sattıkça alırız havasındamı devam edecekler.Büyük ihtimalle malı tanıdıklarına devrediyorlar.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Bu kadar hisseyi piyasaya sürdükten sonra bir bedelli patlatırlar,,sermaye tavanınıda boşa yükseltmediler...
    Sermaye tavani tadil metninde ayni kalmadi mi (50M), ben mi yanlis biliyorum??

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mutlu.228 Yazıyı Oku
    Serdar beye bu izin aldıkları satıştan sonra da hissede bedelli sermaye artırımına gidecekleri durumu da var gerekirse inşaat için yeterli para olmassa onun devreye gireceği dedikodusu var bence ateş olmadık yerden duman çıkmaz YTD
    inşaat için neden para lazım olsun. şirket 1 kuruş para harcamıyor inşaat için; %50 + %50 gelir paylaşımlı sözleşme.
    bedelliye bir sebep yok, boşuna heveslenmeyin. ayrıca bedelli de iyi bir şey değildir, temettü almayı hayal edin, bedelli den sermaye artırmaya değil...

6. Satışlar bitmedi mi daha? Kim alıyor bu kadar lotu, küçük yatırımcının aldığını sanmıyorum ama eğer küçük yatırımcı alıyorsa sıkıntı.

7. merill apla ufak ufak alıyor.. tahtayı mı yokluyor ne..

8.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Satışlar bitmedi mi daha? Kim alıyor bu kadar lotu, küçük yatırımcının aldığını sanmıyorum ama eğer küçük yatırımcı alıyorsa sıkıntı.
    Satışlar için 0312 3860121 nolu telefondan serdar bey ile görüşebilirsiniz çok paylaşımcı bir yatırım uzmanı,ben çok aradım arayın sorun paylaşın kendisi hisseyi Yakında A grubuna çıkarmak istediklerini ve izinlerin 3.5 milyon hisse için olduğunu söyledi bugün yarın bitmesi lazım çünkü 3.5 milyon yaklaştı satış bu izin tüm 2017 yılı için gibi anladım yani bittikden sonra bir daha satış yok
    ben bu yüzden bekleme kararı aldım ..yatırım tavsiyesi değildir. Zaten buradakiler tavsiye verilmez çünkü çoğu en düşük kaç gördüyse oradan alıyor en yüksek kaç görürse oradan satıyor muuuuuşşşşş

Sayfa 12/576 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •