Sayfa 124/577 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 985 - 992 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. ostyım.png şu lotlara bakın hele kapanıştaa..

2. CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. BIST-100 endeksine göre getirisi yıllık bazda... (%) -68.58..
    geçen yıla görede kendi değerinin (%) -23.80 altında işlem görüyor...

4.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    BIST-100 endeksine göre getirisi yıllık bazda... (%) -68.58..
    geçen yıla görede kendi değerinin (%) -23.80 altında işlem görüyor...
    ostim bu hale nasıl düştü...Orhan Aydın a sormak lazım...

5. Ostimmm anani avradini 7 sulaleni .... ****** cocugu nasil bir hisse ciktin Allah in belasi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    ostim bu hale nasıl düştü...Orhan Aydın a sormak lazım...
    Büyük hırsızsan sorulmaz.Fetö para kaçırdı deniyor doğrudur.Borsada yıllardır yatırımcı kazıklayanlar.Buna göz yumanlar.Bir arkadaş bura borsa kim kime ... diye yazmıştı bir kaç sayfa önce halinden memnun olanlar oldukça bu soygun sürecektir.Ostim başkanı bunu yaparsa ve en büyük soygun ve talan onun şirketinde olmakta ise gerisini deliye anlatmak lazım.

7. bu kadar varlıklı bir şirket zübükler yüzünden fk %-8 oldu...
    bunlar hiç yatırım yapmasalardı..ı şirketin geliri bundan daha fazla olurdu...arsaları 10 tane ostim olurdu...
    şirketi soymak için yatırım yapıyorlar..
    borsadaki ortakları da kendileri gibi soyguncu...kazan yuvarlanmış kapağını bulmuş...

8. Buradaki arkadaşlar bazı şeyleri atlıyorlar alışlara bakın 1520 alıyorlar 1.4x larda güya boşaltıyorlar..bunun adı baskıdır burada kimse kimseye bedava para dağıtmaz..bedelinden gelen hisseleri almaya çalışıyorlar speğin elinde bilinen en az 30.000.000 Loto kağıt var burnunda turşusunu kurmayacak 2018 bilançosuna kadar ne alabilirse kar sayacak bilançonun etkisiyle kağıt yukarı çekilip satılacak tabi bu arada en az 2 dönem bilanço süper gelecek Hatta temettü bile vermeyi göze alacaklar..onun için biraz sabırlı olup bir hedef doğrultusunda hareket etmek lazım.borsa sürekli artıda ostim düşüşte bunun ky üstünde psikolojik etkiside büyük oluyor bu işleri yapanlarda bunu çok iyi biliyorlar yoksa burada şu an kimse halinden memnun değil herkese bol kazançlar..ytd

Sayfa 124/577 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •