Sayfa 15/577 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 113 - 120 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 15.171.000x2.27=34milyon başka ne lazım A olması için
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

2. Vakfın satışı dolaşımı artırmak için olabilir mi?
    Umutlar bilançoya kaldı...
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

3. Iyimi ettim kötümü ettim bilmem ama dün bende hisseye girdim ki tamamen hissiyet ile agresif hareketleri hafizamda ondan oldu sanırım sırası gelmiştir gibime geldi birden

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Ostim vakıf ilgili yönetici ile görüşmem sonucunda satışlarında 600 bin lot civarı kalmış olan adet 1-2 güne bitecek sanırım. Edinilen gelirler ile vakıf üniversitesi yapılması planlanmakta.ve geçenlerde piyasa üzerinde dolaşan pay miktarı silverline ve ostim end. yatırım olarak açıklandı bu miktarın artması ile hisse A grubuna geçme durumu gündemde .satış durumu nu merak eden arkadaşlar için aldığım bilgiyi yazdım ,sağolsun vakıfdaki yönetici arkadaş çok şeffaf bir insan bu bilgileri paylaştı kendi adıma hisse senedinde bekleme kararı aldım kimseyi etkilemek istemiyorum ve yatırım tavsiyesi değildir. Her şey para değil kafanızı yormayın huzurlu günler dilerim
    sağolsunlar çok düşünürler yatırımcılarını..hatta gece uyku bile uyumazlar hissedarlarım üzülecek diye

5. Hisseyi yeni tanıdım. Daha önce duymamıştım. Teşbihte hata olmaz, tavuk yumurtlarken yaygarasıyla mahalleyi ayağa kaldırır. Mütevazi olmamak lazım. Yapılan işleri bir bir bildirmek lazım. Reklam her şeydir... ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    sağolsunlar çok düşünürler yatırımcılarını..hatta gece uyku bile uyumazlar hissedarlarım üzülecek diye
    Hocam ben bu fiyatı çok düşük bulduğum için bekleyeceğim defter değeri bile 4 tl , yatırımcısını düşünmezler se düşünmesinler
    hisse değerini bulmadan satmayı düşünmüyorum ihtiyacım olmasa , Ostim deki binalarına dükkanlarına bakıyorum oradan geçtiğimde taşınmazlar satıldığında çok büyük para girecek gibi hisseye fakat birileri tutup duruyor hisse baskılanıyor kendi düşüncelerim Kimse etkilenmesin YTD.
    Umarım 3 aylıkta iyi bir bilanço açıklar herkes zararını kurtarır

7.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Hocam ben bu fiyatı çok düşük bulduğum için bekleyeceğim defter değeri bile 4 tl , yatırımcısını düşünmezler se düşünmesinler
    hisse değerini bulmadan satmayı düşünmüyorum ihtiyacım olmasa , Ostim deki binalarına dükkanlarına bakıyorum oradan geçtiğimde taşınmazlar satıldığında çok büyük para girecek gibi hisseye fakat birileri tutup duruyor hisse baskılanıyor kendi düşüncelerim Kimse etkilenmesin YTD.
    Umarım 3 aylıkta iyi bir bilanço açıklar herkes zararını kurtarır
    maalesef zarar açıkladı yatırımcı dostu şirketimiz.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    maalesef zarar açıkladı yatırımcı dostu şirketimiz.
    Beklenen birşeydi geçen seneki kar, yeniden değerleme sonucu oluşan bir kardı...

Sayfa 15/577 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •