Sayfa 162/577 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. İşlem hacmi çok düştü..altlara mal gelmiyor artık

2. ABD Haftalık İşsizlik Başvuruları- 4 Haftalık Ort. 250.75 Bin (Önceki 241.75 Bin)
    Son düzenleme : emektar; 11-01-2018 saat: 16:38.

3. yeter dinlendiğin.

4. Yeter bıktırdı artık sattım artık kalan arkadaslara mujde vermek ıcın yazıyorum ucar ben sattım ya kazanırsınız garanrı ederım satmasam gıtmeyecektı

5. Yalandan baskı kurup milletin malını almaya çalışıyorlar

6. böyle bir fırıldak çevirmek baya beceri,kabiliyet ister...şirket borsa aleminin en şerefli konuklarından...kazandıran,sevindiren ,tıkır,tıkır işleyen...böyle bir patron daha doğmadı.......

7. Ostim kap haberi var inşat bitmiş.ne kadar gelir bekleniyo bu işten.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Özel Durum Açıklaması (Genel) A+ A-
    Özet Bilgi
    Ostim Prestij Projesi ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    22.11.2014

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır.

22.11.2014 tarihinde kamuya açıklanan Ostim Metro Durağı yanında bulunan 64544 Ada 1 Parsel üzerinde %50'si Şirketimizin olmak üzere hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılan Ostim Prestij isimli projemizin inşaat işleri tamamlanmıştır. Yapı kullanım izin belgesi alınması için gerekli olan belge ve onaylarla ilgili müracaatlar yapılmıştır. Belge ve onayların alınmasını müteakip yapı kullanma izin belgesi alınacaktır. Projede yer alan gayrimenkullerin 13 - 25 Ocak tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilmesine ilişkin Müteahhit Firma tarafından duyuru yapılmıştır. Müteahhit Firma yükümlülüğünde devam eden pazarlama ve satış faaliyetlerinde, Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından tespit edilen toplam satış tutarının %41'i oranında satış gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla...

Emektar Hoca bu haberi yorumla.......Bana göre en az 2 tavanlık haber ama OSTİM bu pazartesi dip yapmasın.......

Sayfa 162/577 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •