Sayfa 202/577 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    alt kademelerde satıcıların yoğunlaşması cepten cebe işlemler gibi ...alıcıların ky olma ihtimali çok zayıf görünüyor.
    67 yi ben kaldırdım maalesef by değilim ky yim adeseye elim gitti geldi 2,72 de bunu alacam diye almadım dur bakalım seans sonuna o mu bize verecek 2-3 kademe yoksa bizmi ona verecez
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. pasta atabilecek arkadaş var mı ?

3. %20 lik yükselişin ardından bu tür salınmlar olur...hisse el değştirirken Ky terste kalmamak için al sat yerine haftalık ve aylık kapanışlar takip etmeli

4. Adese örneği ortada. Git gellerin arkasından hisse bu gün 3 lira.bir ay sonra bu hissenin nerede olacağını kim bilebilir.hisse zaten dipte.15 temmuz fiyatında. Hissede hareket var hacim var.bugün olmzsa yarın yukarı gitme ihtimali düşme ihtimalinden daha yüksek.

5.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Adese örneği ortada. Git gellerin arkasından hisse bu gün 3 lira.bir ay sonra bu hissenin nerede olacağını kim bilebilir.hisse zaten dipte.15 temmuz fiyatında. Hissede hareket var hacim var.bugün olmzsa yarın yukarı gitme ihtimali düşme ihtimalinden daha yüksek.
    sayın emektar böyle diye diye geldigi yere gidiyor ytd

6. güzel taktik alışa yaz 1 milyon yavas yavas dusur çok güzel memleket

7. Kademeleri paylasabilecek arkadas varmı. .

8. Takas lazım. Atabilir misiniz

Sayfa 202/577 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •