Sayfa 3/576 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Geçmişte çok yazıldı zaten neyi kim yorumlasın tekrar tekrar. Hikayesi belli iş merkezleri yapıp satıcak yada kşraya vericek. Şuanki piyasa degerinin enaz (bence)yirmi katı deger kazanmasını bekliyorum.ama vakıfmıdır ne zıkkımdır arada bir çıkıp hisse satıcam deyip ostimi baskılıyorlar. Tahtacıda diyoki madem satış olucak bende aşşadan alırım diyor.satış nerden olucak hangi fiyattan olucak kimse bilmediginden belirsizlik var. Bide önemli olan bu projeleri sorunsuz hayata geçirip geçiremiyecegi. Ben geçirebilir diye düşündüm ve pozisyon açtım bimiktar. Zamanında %25 yakın zarara ugratmıştı beni.asıl maliyet tabiki 3.00 üzeri biyerler. Ve bence ilerde çoook uçuk rakamları görecek. Benim hedef fiyatım buralardan tam beş katı yukarısı..yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz. Zamanında ostimden büyük kazık yiyen biri olarak yazıyorum. Saygılar.
    20 kat çok iddialı değilmi?

son bir ayda alanlar

satanlar

5. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. Ostim in faliyet hacmine göre finans borç yükü fazla.

Şirketin "Kızılcıhamam Akasya" üzerinde hakimiyeti yok. Pasif varlık. Şirketin sahip olduğu %34 hisselerini satabilseler, burdan gelen nakitle finans borçlariiı azaltıp yıllık faiz maliyetini düşürseler iyi bir iş yapmış olacaklar.

7. Kimse yok mu

yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 3/576 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •