Sayfa 436/577 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. bilanço hareket saman alevi gibi hikaye oldu

2. Bilanço detaylarını da açıklasalar inceleyeceğiz , esas faaliyet karı mı yoksa daha önce satışı yapılan dükkanların muhasebeleştirilmesi mi? Bana bu şirketin yaptığı hiçbir şey inandırıcı gelmiyor
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Bilanço detaylarını da açıklasalar inceleyeceğiz , esas faaliyet karı mı yoksa daha önce satışı yapılan dükkanların muhasebeleştirilmesi mi? Bana bu şirketin yaptığı hiçbir şey inandırıcı gelmiyor
    Sonuc ne olursa olsun oyle veya boyle adamlar eksiden artiya gecmis en azindan olumsuz bir sey yok yanlismiyim, neden dusuyor bu???

4.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Sonuc ne olursa olsun oyle veya boyle adamlar eksiden artiya gecmis en azindan olumsuz bir sey yok yanlismiyim, neden dusuyor bu???
    Sizde de benim ilk hisseyi aldığımdaki düşüncelerimi sezdim. Bende geçen yıl fiyat diplerde,yeni bedelli yaptı, süper kar açıkladı diye girmiştim kağıda, yaklaşık 1 yıldır fare kapanındaki fareler gibiyim. Bizim borsada bilanço v.s hikaye şirket sahibi/spek git der kağıt gider. Dolar yada altının böyle olacağını bilsem geçen sene seçim açıklaması akabinde stop koyar çıkardım. Şimdi ancak veryansın ediyoruz. Demem o ki 2-3 sene önce satılan binayı yeni koyarsan bilançoya kar açıklarsın. Bize yeni proje , yeni ortaklıklar , yeni satışlar lazım yada speğin bu kadar mal bana yeter demesi lazım başkası kurtarmaz en azından beni. Twitterda ele verme operasyonundan ileri geçmez yapılanlar
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

5. spekler istemeden hiç bir yere gitme sansı yok bizim dememizle gitmiyor hepsi boş laflar onların keyfini bekleyeceğiz

6. İyi bekleriz o zaman

7. 0.83lerde gerdiler 1.22ye gitti, 1.06da gerdiler 1.45e gitti. Bakalim 1.17de geriyorlar yine nereye gidecek... Zaman herseyin ilaci...

Sayfa 436/577 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •