Sayfa 445/577 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 1.20 sanırım fakat asıl hareket henüz olmadı galiba.

2.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.23 alıp dönüp 1.21 vermek ne oluyor
    ostim de olur böyle ceptocep olduğu için arada yeni girenler mallanıyor mynette az önce baktım 1590 kişi takip ediyordu. Eğer bu kadar çok ky varsa hisse nasıl gitsin
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. Ya benim anlamadığım şey şu. Çok sayıda hissenin benzer şekilde reklamını yaptılar kağıtların çoğu en %50 gitti kısa vadede. Önce ky yi sokup açıkçılarla onları savaştırıp sonra mı kendileri giriyor, nedir?

4.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    ostim de olur böyle ceptocep olduğu için arada yeni girenler mallanıyor mynette az önce baktım 1590 kişi takip ediyordu. Eğer bu kadar çok ky varsa hisse nasıl gitsin
    çok ky olması hiç etkilemez adamlar tam bir pislikler adi şe..siz oldukları için götürmüyorlar canı istemedi mi olmuyor

5. Hep aynı nakarat.. Kaçıncı oldu sayısını unuttum!

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Saman alevi formasyonu..! Şatafatlı ama boş.. Arkası yok..

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by 1984 Yazıyı Oku
    Ya benim anlamadığım şey şu. Çok sayıda hissenin benzer şekilde reklamını yaptılar kağıtların çoğu en %50 gitti kısa vadede. Önce ky yi sokup açıkçılarla onları savaştırıp sonra mı kendileri giriyor, nedir?
    Bu hissenin sorunuda tam olarak bu birilerinin fazla reklamını yapması, üstadları(!) topluyor sonra yazıyorlar gelen oldukça verip çekiliyor sayın Seze'nin dediği gibi hal böyle olunca saman alevi gibi sönüyor. Aylardır aşinası olduk ilk hareketi yaptığında aralık ayı idi o gün deniz yatırım 1 milyonun üzerinde mal sattı gelene isteyene verdi sonra 1 e kadar değdirdi ve verdiği tüm malı geri aldı. Heyecana gerek yok , gaza gelmeye gerek yok. Bu hissede neler gördüm artık hiç heyecan vermiyor Twitter'da katarlılara bile dükkan sattık

8. Neyse kimseyi etkilemek istemem, inşallah hepimiz kazanırız

Sayfa 445/577 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •