Sayfa 485/576 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Bu kağıttan birşey olmaz gibi görünüyor. Bedellileri eline yüzüne bulaştırdılar güya yarısı ile borç ödeyip gerisi ile yatırım yapacaktı ama evdeki hesap çarşıya uymadı hiçbirşeye muvaffak olamadılar. Ekonomik kriz nedeni ile dükkan satışı yok sadece kira ile dönen gyo şirketi gibi.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Bir zamanlar 80 lerden alıp 1,38 den vermiştim nerelere gelmiş faydasız bunlar .........
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    olumlu tablo olumsuzu ise alt kanla bandıdır.fazi indirimine tüm gyo lar tepki verirken bu tahtanın tepki vermemesi ilginç.......

https://postimg.cc/RWN5pH9x
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

4. Ses seda yok. Bilanço nasıl gelecek acaba, fikri olan var mı?

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin

5.  Alıntı Originally Posted by canbek Yazıyı Oku
    Ses seda yok. Bilanço nasıl gelecek acaba, fikri olan var mı?

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin
    Geçen sene 07/08/2018 tarihinde bilanço açıklamış bu senede aynı tarihlerde açıklar diye tahmin ediyorum. Bilanço tahminim zarar yazmaya devam edeceğiz geçen sene ki kar açıklamaları bedelliye yeni kurbanlar çekmekti başarılı da oldular. Batakta kaldık hareket edemiyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Geçen sene 07/08/2018 tarihinde bilanço açıklamış bu senede aynı tarihlerde açıklar diye tahmin ediyorum. Bilanço tahminim zarar yazmaya devam edeceğiz geçen sene ki kar açıklamaları bedelliye yeni kurbanlar çekmekti başarılı da oldular. Batakta kaldık hareket edemiyoruz
    Yerlesim izni alinan kiralik yerleri vardi, onlar yansimaz mi dersiniz bilancoya?

7.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Yerlesim izni alinan kiralik yerleri vardi, onlar yansimaz mi dersiniz bilancoya?
    şu anda yeni bedelli v.s niyetleri yoksa iyi bir bilanço göndereceklerini düşünmüyorum zarara devam...

8. Bugun guzel alim tarafi ama hareket yok...

Sayfa 485/576 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •