Special Days Image
Sayfa 487/577 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. investigte milleti bir gazlıyorlar. Yok kargomatik yok bilmem ne şirket gyo şirketi bir tek günsan alimünyum var ortaklıkta, dükkan satacak yeni dükkanlar yapacak ki haberler iş yapsın gerisi hikaye
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Ne elimize verdiler.. ne haberi geç bunları ytd

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1.09 dan aldık dün bugün 1.05 den verdik iyi kazandık senin gibi tahtanın

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4-5 saat daha bekleyeydin iyiydi 😄

5. bu hisse trade yapılılacak hisse değildir 1,20, 1,24 arası alayım 2,30- 2,35 arası satayım cukkayı kapayım hissesi değildir kaldıki bistte hiç bir hisse öyle değildir nedir bu ya kendilerine kyatırımcılar ky sıfatı takan küçük kumarbazlar birde watsap , instegram gibi guruplar oluşturmuşlar bisti kumarhane sanıyorlar beter olsunlar 1,20 1,24 arası alanlar bir altı ay beklesinlerde görelim bakalım erkeği dişiyi biz 36 aydır bekliyoruz sonra yok beddualar yok küfürler yok ky düşmanı spekler alırmısın arabadan soğanı
    genel olarak beleşçişiğe ve kolaycılıpa alışmişız havadan kap yangel yat ya üreteceksin yada böle zokayı yiyeceksin kızmak yok...

6.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    bu hisse trade yapılılacak hisse değildir 1,20, 1,24 arası alayım 2,30- 2,35 arası satayım cukkayı kapayım hissesi değildir kaldıki bistte hiç bir hisse öyle değildir nedir bu ya kendilerine kyatırımcılar ky sıfatı takan küçük kumarbazlar birde watsap , instegram gibi guruplar oluşturmuşlar bisti kumarhane sanıyorlar beter olsunlar 1,20 1,24 arası alanlar bir altı ay beklesinlerde görelim bakalım erkeği dişiyi biz 36 aydır bekliyoruz sonra yok beddualar yok küfürler yok ky düşmanı spekler alırmısın arabadan soğanı
    genel olarak beleşçişiğe ve kolaycılıpa alışmişız havadan kap yangel yat ya üreteceksin yada böle zokayı yiyeceksin kızmak yok...
    Valla bizde 19 ay oldu bekliyoruz bir b.ka yaramaz hissede patronda speğide üç beş çakal gelip operasyon çekiyor. Yok telegram Grubu yok whatsapp grubu derken hiç mi sahibi yok anlamadım. Gruplar gelip operasyon çekip gidiyor. Ağlamaya hakkımız yok bu oç lerin kağıdını alan biziZ

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
    0.94 yap,peşi 1.20,şimdi 1.05...esasında bu hissenin yeri bu değil,normal yeri önceleriyazdığım gibi 2 cıvarı,hadi2 cıvarını geçtik,ne güzel bölünüş sonrası 150 cıvarıydı,orada ne güzel trade yapıyorduk 1.50-70 arası,hepsini geçtik en ironi olanı hissenin 2018 kasım ayında 0.77 fiatına inmesi,oradan bodoslama daldık 90 olurmu diye bekleştik,zar zor oldu ve 1 üstüne attı,halka arzdan beri önceleri yazdığımda elimde vardı,5 maliyetlet hisseyi 15 cıvarından okuttuk,o zaman SİP'teydi 25 görüldü,devamlı serbest marjdaydı %50 sınırı vardı marjın,yani işi bilen günde %50 kazanıyordu,peşi malum 3.70'e demirledi,orasıda fena sayılmazdı al,sat için,pat hisse 2.50 yaptı,şirket toplama kararı aldı 3 üstüne attı,4 bile görüldü,pat yine 2.50,oda yetmedi 2 sınırı,altına düşmez dedik 2.50 yaptı,oradan bölündü 1.50 bölünüş sonrası,yani bu hissenin en kötü ihtimali yeri 1.50,ama gelin görünkü hisse 090-1.10 arası gezeliyor,hisseyi en kötü etkileyen zamanında içindeki hırsızlardı ,yönetim onları kovsa bile ondan beri imajı bozoldu+yönetim zayıflığı hisse sahipsiz duruma geldi,iyi,kötü iş yapan bir şirket,içide boş değil,ama yönetim zaafiyeti yüzünden hisse sürünüyor,elbet bir gün atağa geçecek,oda sadece bir habre bakar,o haber gelene kadar al,sata devam.

Sayfa 487/577 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •