Sayfa 5/577 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 33 - 40 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. bugün kü vakıf hisse satışı gerçekleşmiş 389 bin lot saat 10.30 gibi işlem olmuş. vakıf birilerine ucuzdan hisseyi devrediyor. Alan niye açıklanmıyor. bu işler bir garip

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    bugün kü vakıf hisse satışı gerçekleşmiş 389 bin lot saat 10.30 gibi işlem olmuş. vakıf birilerine ucuzdan hisseyi devrediyor. Alan niye açıklanmıyor. bu işler bir garip
    Dün 2,40 tan devretti,,bugünde 2,41 ve 2,35 ten devretti,,kim almış kurcalayalım bakalım ne çıkacak...

3.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Dün 2,40 tan devretti,,bugünde 2,41 ve 2,35 ten devretti,,kim almış kurcalayalım bakalım ne çıkacak...
    Kurcalayınca ne olacak bişey yapacakmısınız ben direk sıtkı öztunaya ve yatırımcı ilişkilerine mail attım sizin geliriniz sadece hisse satmakmı ? personel maaşlarını bu yollamı ödüyorsunuz falan vb. spk ya şikayet edeceğim dedim döndüler maile ostim yatırımdan vakıfın en büyük ortak olduğunu ve bu duruma karşı bişey yapamadıklarını söylediler fakat ostim de fazla beklenti olmaz ise panik yapmadan beklenirse her zaman kar ettiriyor vakıf 400 bin satıyorsa bizim panik yatırımcı 1 milyon satıyor .ben Ankara dayım yaptıkları bina ve dükkanları gördüm kesinlikle satarlar yeri iyi modern bir yapı gibi gözüküyor iyi bir inşaat firması yapıyor eğer üçkagıt yapmazlarsa hisse bu seviyeleri çoktan geçer . Eğer vakfın satışları hisseyi baskılamak açısından kendi içindeyse sanmıyorum yıllardır bunu yapıyor neden büyük beklenti içinde olan bir hisseyi satıyor düşünmek lazım ben anlayamadım ben kendi görüşüm beklemekden yanayım .Kendi görüşlerimdir yatırım tavsiyesi değildir

4. Ostim Ofim İş merkezi için Bank Asya 'dan 10 milyon Euro borç alınmış. 10 milyon Euro borcu var. Ostim Vakıf Vakıf üniveristesi kurucaktı ve bu üniversite birinin emrine verilecekti...Bir kaç sefer milletvekili adayı olan Ostim başkanı da siyasete girip ortalarda dolanacaktı........bunları birleştirin...ortaya ne çıkıyor....

5.  Alıntı Originally Posted by traderage Yazıyı Oku
    Ostim Ofim İş merkezi için Bank Asya 'dan 10 milyon Euro borç alınmış. 10 milyon Euro borcu var. Ostim Vakıf Vakıf üniveristesi kurucaktı ve bu üniversite birinin emrine verilecekti...Bir kaç sefer milletvekili adayı olan Ostim başkanı da siyasete girip ortalarda dolanacaktı........bunları birleştirin...ortaya ne çıkıyor....
    Bu hisseden bir cacık olmaz mı çıkıyor ortaya

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Vakıf bırak artık bu deli deli işleri.Yemez artık.Çok uzatırsan sıkıntı olur.Devamlı satabilirim ne demek.Al şu an seans devam ediyor alıcıda var buyur sat sabahtan beri sadece 5000 lot veriyorsun,şu anda da satmıyorsun ama yarın satabilirsin neden yarın mübarek günmü ?Aga oyun kurunda, biraz kaliteli olsun bu nedir yav.

Not:Yatırım tavsiyesi değildir çünkü Türk Halkının hepsi 12 yaşında çocuklardan oluşmaktadır.Okuduğu bir cümle ile kandırılabilir elindeki parayı her an kaybedebilir..Hele borsa ile uğraşanlar tümden salak derecesinde saftır.Kimse kimseyle hiçbir bilgi paylaşmasın piyasa yabancıların oyuncağı olsun diye çıkardığın yönetmeliği geri al SPK,dürüstsen imtiyazlı hisse uygulamasını kaldır.

7. Adamların umrumda değil...alırsanız kağıdın fiyatı daha da aşağılara cekerler...almazsanız biraz yükseltip gelen civcivlerin eline verirler...bu tahtada kazanma şansınız kumarhanede kazanmaktan daha az.
    Ostim, Bank Asya ya yani BDDK ya olan 10 milyon Avro borcunu nasıl ödeyecek..metro karşısındaki arsa projesinden gelen para borçlara gidecek...ellerinde para kalmayacak...buradaki yatırımcıları soyarak para kazanmaya çalışıyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by PEYAMİ Yazıyı Oku
    Vakıf bırak artık bu deli deli işleri.Yemez artık.Çok uzatırsan sıkıntı olur.Devamlı satabilirim ne demek.Al şu an seans devam ediyor alıcıda var buyur sat sabahtan beri sadece 5000 lot veriyorsun,şu anda da satmıyorsun ama yarın satabilirsin neden yarın mübarek günmü ?Aga oyun kurunda, biraz kaliteli olsun bu nedir yav.

Not:Yatırım tavsiyesi değildir çünkü Türk Halkının hepsi 12 yaşında çocuklardan oluşmaktadır.Okuduğu bir cümle ile kandırılabilir elindeki parayı her an kaybedebilir..Hele borsa ile uğraşanlar tümden salak derecesinde saftır.Kimse kimseyle hiçbir bilgi paylaşmasın piyasa yabancıların oyuncağı olsun diye çıkardığın yönetmeliği geri al SPK,dürüstsen imtiyazlı hisse uygulamasını kaldır.
    Eskiden bu ay içerisinde veya hafta içerisinde satış yapacağım diyordu 1 gün panik yapanlar veriyor düşüyordu,şimdi her gün satış açıklıyor burada art niyet var hisseyi düşürüp alttan toplayacaklarmı acaba çünkü işmerkezi son sürat yapılıyor satışları iyi hisse fiyatı düşük kaldı hergün neden baskı kuruluyor anlamadım .Bir vakıf her gün bilerek düşürmek için açıklama yapıp neden zarar ederek hisse satsın ,ifadesinde 1 hafta içinde dese ostim 2.5 altını görmezdi bence ,şirkete mail atıyorum buyuk ortak yapabilir diye cevap geliyor.Yatırımcıyı düşünen bir SPK da yok soru soran neden hissede baskı kurup hergün satış bildiriyorsun demiyor.bir sefer satacağını yaz bu ay içinde de olsun bitsin .SPK bunlara ceza verse kar etmiş kadar sevineceğim her şey para değil ülkede böyle üç kağıtçı şirketler yatırımcısı soyan şirketlerin yeri yok.

Sayfa 5/577 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •