Sayfa 504/577 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. haydi bakalım forum boş kalmasın hareket gelsin

2. KAP *** OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. *** OSTIM *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

Gayrimenkul Satış Görüşmelerine Başlanması Hk

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Mülkiyeti Şirketimize ait olan ve Ostim'de bulunan 42714 ada 2 parsel, 17177 ada 1 parsel ve 42782 ada 1 parseldeki
    gayrimenkullerinsatışı için iyi niyet protokolü imzalanmıştır. İmzalanan iyi niyet protokolü kapsamında
    gayrimenkullerindeğerlemesinin yaptırılarak fiyatının belirlenmesi ve 2019 yılı sonuna kadar satış işlemlerinin
    gerçekleştirilmesihedeflenmektedir.Gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir.Saygılarımızla...

-KAP-

3. Satılacak parsellerin 2017 değerleme raporuna göre toplam bedeli 40 milyon tl aradan 2 yıl geçmiş %30 daha artış olsa yaklaşık 50 milyon tl lik bir satış olacak 2 hafta içinde bakalım fiyat nerelere gelicek 2 haftada?

4. Ostim, 2012 tarihinde yapmış olduğu düzeltmesini kanimca sonlandırmış bulunmaktadır. 17 telde iken operasyon yiyen hisse, ara sıra cılız çıkışlar yapmış olsada istikrarlı bir düşüş ile 0.88 kuruşa kadar gelmiştir. Bundan sonra ilk hedef geçen hafta deneyipte geçmediği 2 tele ve ardından 2.90 ve 4.20 olacaktır. İkili dib 1.73 onaylanmış olup, buda yukarı çıkışın istikrarlı bir şekilde devam edeceğinin göstergesidir. Sabır eden bu hissede iyi getiriler elde edeceğini düşünmektedir.orta ve uzun vadede 7 veya 10 tlelik rakamlar hayalmı? bekleyip heb beraber göreceğiz.

5. terkedilmiş teksas kasabası gibisin ostim. vefa bozadır

6. uçuşun devamı geliyor, yerinizi koruyun.

7.  Alıntı Originally Posted by yıldızstar Yazıyı Oku
    uçuşun devamı geliyor, yerinizi koruyun.
    UÇUŞ bu kadar mı Üstad ?

Alıntı Originally Posted by yıldızstar Yazıyı Oku
    uçuşun devamı geliyor, yerinizi koruyun.
     Alıntı Originally Posted by kozmert1 Yazıyı Oku
    UÇUŞ bu kadar mı Üstad ?
    Papaz her zaman pilav yemez.........
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Sayfa 504/577 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •