Special Days Image
Sayfa 51/577 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 401 - 408 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Hadi bakalım hayırlı olsun .. marş bastı inşaallah ��

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    marşa bastı ama araçta yakıt yok yerine patrona kanmış yatırımcılar var iterler aracı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    marşa bastı ama araçta yakıt yok yerine patrona kanmış yatırımcılar var iterler aracı
    Kim bilir belki lastik bile olmayabilir)))

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP : 18.09.2017 17:38:06
    OSTIM.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Manidar....

5. Bu hisse okey masası gibi 3 kişi bir araya gelip 4. kazıklıyor tabi ,4. kişi yatırımcı oluyor. Anlamsız çıkışlar anlamsız inişler uyuyan bir spk uzayıp gidiyor hint filmi gibi karışık ve anlamsız

6. Manidar değil çooook manidar.

7. ..

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 51/577 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •