Sayfa 510/577 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    bu hisse 3 gelince herkes gelir 1,65 den aldım bakalım arsada satılsın imtiyazlarda kalksın bakalım
    Hala burada misiniz sn kahramanbey?

2. Sirket kaptaki haberinde yeniden kredi yapılandırmasinda bulundugu bildirdi ayın 23de kaptaki haberinde artık tünelin ışıgını görecek mi bakalim

3. 2.00 ustunde kaldıkça yön yukarı ılk etapta 2.10 sonra 2.80 ler olası ytd

4. Uzundur izlerim son alışımda da karla çıktım şükür, sağı solu belli olan bi kağıt değil bu, alırken dikkatli olun. Çok bekletir genelde...

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. 2.03 ustune atıp kalırsa ivmelenmesi muhtemel ytd

6. Harekete devam haftaya kral sen olacaksın.

7. https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/cum...irligi/1720262

Daha önceki bu tür haberlerde şirket konuyu üstlenmedi ve şirketin hisse fiyatını etkilemedi. Ossa ( ostim savunma ve havacılık kümelenmesi) ilişkili bir haber ancak yine de gelişmeleri takip etmeli.

Ayrıca 4 Şubatta arazi satışının genel kurulda onaylanma toplantısı var çoğunluk sağlanamazsa 6 Şubatta bu konuda hissede olanlar için takip edilmeli
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

8.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/cum...irligi/1720262

Daha önceki bu tür haberlerde şirket konuyu üstlenmedi ve şirketin hisse fiyatını etkilemedi. Ossa ( ostim savunma ve havacılık kümelenmesi) ilişkili bir haber ancak yine de gelişmeleri takip etmeli.

Ayrıca 4 Şubatta arazi satışının genel kurulda onaylanma toplantısı var çoğunluk sağlanamazsa 6 Şubatta bu konuda hissede olanlar için takip edilmeli
    Daha önce çıkan haberleri şirket sahiplenmedi ancak şirketi yakinen tanıyan biri olarak ostim savunma sanayii kümelenmesi için gereksinimleri 3 yıldır saglamak için yogun çalıştı ve sonuna geldi. ne mi bu gereksinimler? Ostim teknokent, ostim teknik üniversitesi ve nihayet savunma sanayi müsteşarlığı ile imzalanan bu anlaşma
    Ayrıca ostim finans da savunma sanayinde yer alacak kobilerin finans destegini saglamak üzere kuruldu. Kısacası her şey tamam. sadece arkanaza yaslanıp bu hazırlıkların helvaya dönüşmesini beklemek kalıyor

Sayfa 510/577 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •