Sayfa 548/577 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

2.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3 yıldır hissedeyim ilk kez bugün darlandım ve satışa koydum malları ama istediğim görür dediğim rakama gelmedi. Ş......ler 2 yıl önceki bedellide çok iyi bilançodan birkaç gün sonra bedelli yapmışlardı şimdide kalıp imalathanesi deyip bedelli yaptılar.Şirketle görüştük henüz izahname çıkmadı ama yatırımcı ilişkilerinin verdiği bilgiye göre borçları ödeyip yatırım fırsatlarını değerlendireceklermiş. 2017-2018-2020 bedelli maşallah size yatırımcının cebinden elinizi hiç çekmeyin
    Sakın satışa falan 1 lot bile koyma bu kadar beklemişsin..Dur şu bedelliyi bir görelim...
    Daha yeni bedelli yapan kağıtlar Klgyo, Katmer, Kent, Crfsa...1 ayda ortalama %300 prim yaptılar bir de bunu görelim..
    Bakalım ne olmuş bu hafta?

İlk 3 gün..Şu an işlem gördüğü 3,93 seviyesinden alan var mı ben göremedim...Demek ki herkes zararda

Bugüne gelelim..Ben bakıyorum şu an işlem gördüğü 3,93'den yine alıcı göremiyorum..Demek ki bugün alan herkes de zararda..

Kısacası alan zarar ediyor, alan zarar ediyor, her gün düşüyor ama kağıt alıcılı ne hikmetse..
    Sözün özü A1, İnfo, Yatırım, Meksa gibi sırtlanların, pçlerin olduğu kağıtlarda para kazanmak istiyorsan sen daha fazla sırtlan olacaksın sen daha çakal olacaksın..
    Daha tam kudurmadılar tam kudurmaları için biraz daha düşmesi gerek demek ki..
    Şu bedelli bir onaylansın sonra bu arkadaşlar biraz daha satsın alıcı gördü mü versin bizim gibi saflara biz de daha düşerse alırız biraz daha..
    Sonra bakalım kim daha sırtlan..

haftalık takas

7. 2017 bedelli2018 bedelli2021 bedelli ? 8 yılda 3 üncü bedellini talep ediyorsun peki önceki 2 bedellinde ne yaptın ? borçlarını kapattinmi hayir kapatabildinmi hayir o borclar ile yaptığın işler senetlere yansıdımi hayır şimdi geçmişi neyse gelecegi odur geçmişte hangi başarıya imza attin ? bedelliler sonucundaki simdi neye imza atasin ? uzun vadeli yatirimcilarini hic guldurememis kazandiramamis bir sirket sin ? bedelli demek uzun vade demek peki 2012 de dolar yerine sana yatirim yaparak parayi unutan aadam kar dami ? zarardami ? hesap i kendiniz yapın bedelliden istedigin paranin yarisini bile toplayamazsin çünkü sen gunlukculerden baskasina kazandirmamis bir sirketsin ..
    Arkadas cok guzel analiz yapmis
    Bütün yatırımları bedelliden gelmiş yatirimcidan çıkarmış bunlara bedelli ye insallah spk onay vermez yoksa hepsi soyguncu? bunlarin

8. Zaten 1 tl olan hisse fiyatini 1 tl bedelli yapiyor eşşekmi bu insanlar 1 tl bedelliye katılacak aldık bir kere giren girdi artık ytd

Sayfa 548/577 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •