Sayfa 575/577 İlkİlk ... 75475525565573574575576577 SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Türkiye borsasında bu imtiyazlı hisse kazığına kimse ciddi olarak karşı çıkmamış spk sıda yargıç gibi deüil taraftar gibi hareket ediyor bunun gibi insanların tokatlandığı bir sürü hisse var sen parasını vermişsin almışsın ama mal senin değil yine satanın malı olarak yasal güvence veriyorsun böyle saçmalıklar ne zaman sona erer kimse bilmiyor kağıtta hareket bekliyorum alıcı çok ısrarlı tahminim bu yönde gözümüz üzerinde olacak bir kaçgün stabil olursa daha sağlıklı olur sanırım

2. Hisse dur durak bilmeden iki haftada güzel ralli yaptı ama topiginde yazanı çizeni yok,
    Önemli bir haber akışıda bulunmuyor ,normal şartlarda minare çıkışı olan grafikler hep tereddüt oluşturuyor bende ( icindeysem durmam,disindaysam girmem gibi ) hacim güzel alıcı neden aldı? Yıllardır yatan hisseyi kime satacak ?
    Bilmediğimiz bir durum olsa gerek, eğer güzel bir haber gelecekse coşkulu seanslar olması muhtemel,yok haber gelmeyecekse dikine dikine çıkışı ilginç.Tutarli Bir öngörüde bulunmak istiyorum ama olmuyor

CPH2219 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ostim eski kayıplarını telafi edebilir tokatlanan insanlar için üzülüyoruz harami bir düzende insanlar sahipsizdir mafya kuralları hüküm sürer üç kağıt ekonomisi bir gün mutlaka çökecektir ostim hiç bu kadar güçlü durmamıştı ümitliyim umarım yanılmam bir beklenti olmasa böyle durmazdı çözülürdü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Hisse dur durak bilmeden iki haftada güzel ralli yaptı ama topiginde yazanı çizeni yok,
    Önemli bir haber akışıda bulunmuyor ,normal şartlarda minare çıkışı olan grafikler hep tereddüt oluşturuyor bende ( icindeysem durmam,disindaysam girmem gibi ) hacim güzel alıcı neden aldı? Yıllardır yatan hisseyi kime satacak ?
    Bilmediğimiz bir durum olsa gerek, eğer güzel bir haber gelecekse coşkulu seanslar olması muhtemel,yok haber gelmeyecekse dikine dikine çıkışı ilginç.Tutarli Bir öngörüde bulunmak istiyorum ama olmuyor

CPH2219 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha nasıl olsun,zamanında 1.50-1.70 ebemizi bellemişti,3 üstüne attığında 2.90 çekinerek damladık 3.50 gönderdik,yani alan hayrını gördüki 9 üstüne attı,dikkat çekerim bu firmada hırsız çoktur,zamanında milyonları cukkalamışlardı,götürür,götürür peşinden kucağa iyi bırakır,karda olanlara tavsiyem elindekileri boşaltsınlar,halka ardan beri takılırım son 1 senedir pek takılmıyorum,halka arzda 5 alıp 15 sattığım hisseydi,günlük % 50 gideri vardı,spk sonra 25 yaptı dibi boyladı,bedelli falan derken 1.50 altını görmüştühedefim 2.5 idi postaladım peşini bıraktım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Daha nasıl olsun,zamanında 1.50-1.70 ebemizi bellemişti,3 üstüne attığında 2.90 çekinerek damladık 3.50 gönderdik,yani alan hayrını gördüki 9 üstüne attı,dikkat çekerim bu firmada hırsız çoktur,zamanında milyonları cukkalamışlardı,götürür,götürür peşinden kucağa iyi bırakır,karda olanlara tavsiyem elindekileri boşaltsınlar,halka ardan beri takılırım son 1 senedir pek takılmıyorum,halka arzda 5 alıp 15 sattığım hisseydi,günlük % 50 gideri vardı,spk sonra 25 yaptı dibi boyladı,bedelli falan derken 1.50 altını görmüştühedefim 2.5 idi postaladım peşini bıraktım
    Aynen belirttiğim gibi yaptı,13 gördü,10 altına düşmedi moduna yattı,peşi 9 oda yetmedi 8 bugün 7.57 taban,ne güzel milleti soyuyorlar don gömleği bıraktık milletin iç oganları görünür hale geldi irecep ve adamları tarafından,temmuzdan beri kimse yazmamış sadece ben yazmışım,demekki millette mani kalmamış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Bugün itibarıylan 5.55 taban,adam 13'den beri aşağıya basıyor,her basışta 50-100 lot ilave ediyorum d.şşağına,yazdığım gibi içi hırsız dolu,ülkeyi yönetenler yalancı hırsız olursa mecbur bunlarda onlara uyuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Adamlar dipten dün 9.60 tavana kadar çıkarttı,birden bugün 8.40 gösterdi malı milletin kucağına bıraktı,9.10 alayım şurdan demiştim anında 8.90 yaktı aldığım gibi postaladım,iyiki satmışım bugün 8.39 gösterdi,bu seferde 8.40 aldım oda güvenmeden,nasıl olsa 6 altından aldıklarımdan karım var,onları bile 7.50 ucuz gönderdim...milleti aldattılar,gidecek gibi yapıp ele verdiler,zamanında 13 yaptıya ona aldandılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    821,ayıp be 9.60 yaptır buraya indir,gerçi sebepsiz 13 gösterip 6 altına inmiş hisseden ne beklenir,bu kadarda oynaklık olmaz.

Sayfa 575/577 İlkİlk ... 75475525565573574575576577 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •