Sayfa 62/576 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 489 - 496 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. satşlar inandırıcı değil...bu kadar satışa kademe düşmesi lazımdı...
    Son düzenleme : emektar; 12-10-2017 saat: 11:38.

2. ne satışı 3-5 lot alacak güya 49-50 den ulan bedelliye 1.60 ortalama ile katılan sana mal mı verecek. şirket çöpe dönmüş,yönetim beceriksiz ve sipekleride kendileri gibi.küçük hesap işlerini bırakın.bedelli işi sonrası açıklamada yapılmadı.

3. http://www.hurriyet.com.tr/adanada-t...tandi-40251011

milletin alın terini ,emeğini adice kullanıp yurt dışına kaçıran kim varsa tüm malına el koymak lazım.güya üretiyorlar ama şirket batıyor eee kazanç nereye gidiyor. bir çok borsada işlem gören hisselerde de bu durum yaşanmakta.sözde ter temizler ama altları pislikten geçilmiyor.kozal aldığım için darbe sonrası bazı şeyleri daha iyi analiz etme fırsatı bulduk.
    ostimde çok borçlu bir şirket.baya zarar etmiş.bu bedelli kurtuluşu olacak.devam eden yatırımları var.ama nasıl bu kadar zarar etmiş ve bu zararı hangi yatırım uğruna yapmış yatırımcıya açıklanmalı.

4.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    http://www.hurriyet.com.tr/adanada-t...tandi-40251011

milletin alın terini ,emeğini adice kullanıp yurt dışına kaçıran kim varsa tüm malına el koymak lazım.güya üretiyorlar ama şirket batıyor eee kazanç nereye gidiyor. bir çok borsada işlem gören hisselerde de bu durum yaşanmakta.sözde ter temizler ama altları pislikten geçilmiyor.kozal aldığım için darbe sonrası bazı şeyleri daha iyi analiz etme fırsatı bulduk.
    ostimde çok borçlu bir şirket.baya zarar etmiş.bu bedelli kurtuluşu olacak.devam eden yatırımları var.ama nasıl bu kadar zarar etmiş ve bu zararı hangi yatırım uğruna yapmış yatırımcıya açıklanmalı.
    yanlış bir kıyaslama olmuş, Ostimin borcu olduğu doğru ama hatırı sayılır derecede yatırımları var, hatta zamanında bu hisseyi Orge ile kıyaslıyorlardı. orgenin geldiği yere bak, ostim maalesef yatırımcısına bir şey kazandırmadı, tek gerçek bu ama kazandırmayacağı anlamına da gelmez.
    http://www.ostimyatirim.com.tr/tr/pr...ojects-21.aspx

5. Yaklaşık 2.5 milyon B grubu ve,,682 bin a grubu hisseye bedelliden katılım olmamış....yani 2.7 milyon a grubu hissenin 682 binine katılım olmamış...bu kalan hisselerin satışıda pazartesi salı günü olacakmış...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

6.  Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    yanlış bir kıyaslama olmuş, Ostimin borcu olduğu doğru ama hatırı sayılır derecede yatırımları var, hatta zamanında bu hisseyi Orge ile kıyaslıyorlardı. orgenin geldiği yere bak, ostim maalesef yatırımcısına bir şey kazandırmadı, tek gerçek bu ama kazandırmayacağı anlamına da gelmez.
    http://www.ostimyatirim.com.tr/tr/pr...ojects-21.aspx
    zamanında ben söylemiştim önceki forumda fiyatlar eşitken ostim satıp örge ye geçmeli diye ben bir miktar örgeye yöneldim ama bir miktar karla çıktım bizdeki tek eksik sabır olsa gerek

7.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2.5 milyon B grubu ve,,682 bin a grubu hisseye bedelliden katılım olmamış....yani 2.7 milyon a grubu hissenin 682 binine katılım olmamış...bu kalan hisselerin satışıda pazartesi salı günü olacakmış...
    Bu kadar b grubu hissenin sahibinin bedelliden haberi olmayabilir veya parası olmayabilir,napacağını anlamamış hissesi yanmış olabilir,,ama a grubu hisse sahipleri neden yaktı hisselerini, muhtemelen mkk'ya kaydileştirmediği için,,zaten bedelliden sonra hergün mkkya kaydileştirme başvuruları oluyor ama iş işten geçti,,ortada kalan bu hisseleri kimler almaya hevesli olacak bakalım,,aklımda deli sorular...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

8.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2.5 milyon B grubu ve,,682 bin a grubu hisseye bedelliden katılım olmamış....yani 2.7 milyon a grubu hissenin 682 binine katılım olmamış...bu kalan hisselerin satışıda pazartesi salı günü olacakmış...
    bu paylar satılmadan hissenin 1.50 üzerine çıkma ihtimali çok zayıf görünüyor. hatta bu hisseleri ucuzdan almak için tekrar 1.40 lar görülebilir gibime geliyor. yada özel emirle satılabilir. özel emirle bile satılsa ortada bir pazarlık dönecek..
    bu söylediklerin B gurubu hisseler ,için...A gurubu paylar merkez binasında satışa sunulacak.
    B gurubu satılmayan payların adedi....2.427.820,798 Türk Lirası (borsada satışa sunulalacak)
    A gurubu satılmayan payların adedi...682.776,589 Türk Lirası

Sayfa 62/576 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •