Sayfa 92/577 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 729 - 736 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. birileri metroyu kullanarak galip geldi havası yarattılar.
    kısa sürede gerçeğe dönüldü......
    gerçekleri izleyip göreceğiz.
    yarın beklenen bilanço ilk gerçeklik olacaktır........

2.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    birileri metroyu kullanarak galip geldi havası yarattılar.
    kısa sürede gerçeğe dönüldü......
    gerçekleri izleyip göreceğiz.
    yarın beklenen bilanço ilk gerçeklik olacaktır........
    An itibari ile haklı görünüyorsunuz dün yaklaşık 800 bin LOT "diğerleri" nin alışı vardı. Ancak Amcanın kariyerinde böyle girip ters yüz olup gitmek pek yok, varsa da ben bilmiyorum. Yani acımasız işlem yapıyor /paranın gücünü kullanıyor. Ama ben duymadım "tahtaya girdi tokatlandı gitdi" dendiğini. Belki de OSTİM onun için ilk karizma çiziği olarak kalır... Ama nasıl bir yol izlerler bilemiyorum. Parası olan düdüğü çalıyor...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. Ben galibe göre değil tekniğe göre konuşçam bedelli bitti.grafik güzel o zaman sadece beklemek düşüyor bizee

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mal yan ceplere dağıtıldı.izini kaybettirdi.düne göre hacim yok denece kadar az.dün 1.68 den 1.53 e kadar alanlar hangi büke saklandı.....ben birkaçını çekirdek çıtlatırken gördüm.

5. Bedelliden gelen ve ofis satışlarından gelen paralar bu bilonçoda yer almayacak.bilonco kötü gelebilir.ama yıl sonunda sermayesine yakın kar açıklayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Bedelliden gelen ve ofis satışlarından gelen paralar bu bilonçoda yer almayacak.bilonco kötü gelebilir.ama yıl sonu sermayesine yakın kar açıklayabilir.
    Zaten bilanço iyi gelecek olsa böyle gerine gerine satmazlardı. 1.68 den beri kademe kaldırmadan gelen tüm alışlara verdiler. Eğer biraz umut olsa yapmazlardı sanırım . Ya düşükten alacaklarını biliyor/umuyorlar ya da çok bıkmış millet fiyata bakmadan alıcı bulunca satıp kaçıyor..
    İlginç bir hisse en geç yarın bilanço gelecek tabanlarda sürünüyor.....
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

7.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Bedelliden gelen ve ofis satışlarından gelen paralar bu bilonçoda yer almayacak.bilonco kötü gelebilir.ama yıl sonu sermayesine yakın kar açıklayabilir.
    Bu çeyrekdede çıkamayacağız yani hisseden öylemi patron yatırımcısı tokatlama devam edecek diyorsunuz demek.

Bir gün Orman da kurt ile Aslan karar almış herkes şapka takacak demiş ,tavşan kulakları uzun olduğu için takamıyormuş
    Aslan ile Kurt hergün tavşanı neden şapkanı takmadın diye tokatlıyorlarmış, bir gün demişler bu sebepten tokatlamaktan bıktık
    başka bir sebep bulup tokatlayalım zevk alalım demişler ,malbora sigarası al diyelim kısa alırsa neden uzun almadın ,uzun alırsa neden kısa almadın deriz tokatlarız demişler ,tavşanı çağırıp git bize şuradan malbora al demişler tavşan uzun mu alıyım kısa mı diye sorunca sinirlenip neden şapkanı takmadın diye yine tokatlamışlar

Böyle uyuz hisselerin yönetimi tertemiz görünür ama tokatlamak için sebepleri hiç bitmez umarım yatırımcı zararını çıkarır ve bu günleri hatırlayıp bu ve bunun gibi uyuz yönetimi olan şirketlere bulaşmaz.Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 1.54 geçilirse alımlar hızlanır...

Sayfa 92/577 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •