Sayfa 513/576 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Vergi Dairesine Sunulan kar 36.106.628 Tl bakalım asıl bilanço ne gelecek, bu kara neden olan satışı ayrıntılı bilanço gelmediği için göremedim. Ancak satılan arazidir diye tahmin ediyorum
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. piyasada toplam 64 milyon lot hisse var iken, bugün 80 milyon lotun üzerinde işlem olmuş. anlaşılan bazıları dans için sahneye 1 den fazla çıkmış. biz gibi yaşlılar da kenarda oturmuş izliyor.

3. bir gün dinlendi yine coştu

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    piyasada toplam 64 milyon lot hisse var iken, bugün 80 milyon lotun üzerinde işlem olmuş. anlaşılan bazıları dans için sahneye 1 den fazla çıkmış. biz gibi yaşlılar da kenarda oturmuş izliyor.
    şu an itibarı ile 50 milyon lotu geçmiş durumda işlem hacmi. Anlaşılan kimse hisseyi ertesi güne taşımıyor. gün içi hisse elden ele dolaşıp , geceyi artık kimde geçirirse.Herkes hisseye ****** muamelesi yapıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    şu an itibarı ile 50 milyon lotu geçmiş durumda işlem hacmi. Anlaşılan kimse hisseyi ertesi güne taşımıyor. gün içi hisse elden ele dolaşıp , geceyi artık kimde geçirirse.Herkes hisseye ****** muamelesi yapıyor.
    Aynen öyle....

6. 69 milyon lot işlem olmuş. piyasada bu kadar hisse yok SPK acil olarak hisseyi, kredili işlemlere ve açıga satışa kapatmalıdır. Aksi halde birilerinin canı fena yanacak

7.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    69 milyon lot işlem olmuş. piyasada bu kadar hisse yok SPK acil olarak hisseyi, kredili işlemlere ve açıga satışa kapatmalıdır. Aksi halde birilerinin canı fena yanacak
    Aynı hisseler gün içinde alınıp satılmış olamaz mı?

8. üçlü günlerini de görürürüz inşallah yakında.

Sayfa 513/576 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •