Sayfa 488/576 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Çok sert hareket bunlar.. Ne iş birşeyler mi olacak ytd

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    Hacim TL :

23.823.297

Hacim Adet :

20.809.609

Bugün bereketli gündü,ulen dedik,endex coştu gitmeyen bu kaldı dedik ufaktan yüklendik,1.09-11 arası,pat akşama doğru 1.18 ve birazını anında postalama,uçar kaçarsa zaten yerleri belli alım için...ytd.

3. 2.74 lerden kalmıştı elimde. Bunun da vakti gelecek sabır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by reays Yazıyı Oku
    2.74 lerden kalmıştı elimde. Bunun da vakti gelecek sabır

Hiç maliyet yapmadınmı,bedelliside vardı katılmadınmı ?...valla biz 1.50 olurmu hesapları yapıyoruz,orayı geçtik,namızsızlar hep 0.70 değdirmesi yaptı,işte o zaman yükleme yaptı çokları,yükleme yapanlar %50 kar yazdı !!!

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hiç maliyet yapmadınmı,bedelliside vardı katılmadınmı ?...valla biz 1.50 olurmu hesapları yapıyoruz,orayı geçtik,namızsızlar hep 0.70 değdirmesi yaptı,işte o zaman yükleme yaptı çokları,yükleme yapanlar %50 kar yazdı !!!
    Bedelli Den hiç haberim olmadı. Banka da bana bildirmedi. Bedelli tarihi neydi. Banka ile bir görüşeyim neden bana bilgi vermemişler. Ben hisse düştü diye artım kenara bıraktım. Bedelli yada bedelsiz olduğunda aracı bankanın bana bilgi vermesi gerekmez mi? Öğrenmek için soruyorum yani.

6.  Alıntı Originally Posted by reays Yazıyı Oku
    Bedelli Den hiç haberim olmadı. Banka da bana bildirmedi. Bedelli tarihi neydi. Banka ile bir görüşeyim neden bana bilgi vermemişler. Ben hisse düştü diye artım kenara bıraktım. Bedelli yada bedelsiz olduğunda aracı bankanın bana bilgi vermesi gerekmez mi? Öğrenmek için soruyorum yani.

Kap a haber düşer, normalde mail ve sms ile bilgi aracı kurumunuzdan (banka vs.) rutin olarak gelir, sizden dönüş gelmediğinde aracı kurumun ilgili birimi ne yapacağınızı telefon ile iletişime geçerek ( katılacağınızı mı yoksa hakkınızı satacağınızı mı) sorar. Bu tabiki daha ziyade aracı kurumun hizmet kalitesiyle ilgili bir konu. Benim aracı kurumumda(işbank) en azından bu oldu, kendim takip edip katılacağımın talimatını verdiğim halde arandım mesela... Birde belki yatırım miktarıda bu hizmetin verilmesinde belirleyici olabilir. Örneğin 100-200 TL yada daha az değerde hissesi olan herkesi aramayabilirler belki...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by reays Yazıyı Oku

Yatırım kayıdı yaparken,adres harici,email ve cep nonu belitmen lazım,bu senin çıkarınadır,bize hep bu yolla bildirirler,eskiden evlere posta yoluylan bildirirlerdi,şimdi yukarıda yazdığım gibi,bedelliye katılmayan çok zarar yazar,katılmadığın zaman önceden yada Rüchanlar görüldüğünde satman mecburi,işte o yüzden çok zarar yazmışsın,oraları görmesi için bir mucize ve anormal işlemlerin olması lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    Bugün neydi o kapanışa yakın

Hacim TL :

25.845.221

Ölü balık birden canlandı,1.11-12 oyalanırken birden sert alımlarlan 1.20 oldu-1.17 kapattı,binlerce lot yığması yaptıydık huyunu bildiğimiz için 1.12 seviyesinden,tam bu arada bende internet gitti,yeni telefonum bozulduğu için servise vermiştim,ekide pek mobil işlem çalışmıyordu,diğer leptop,tabletlerimde açık değildi,neyse 1.17 çoğunu zar,zor postaladık...genellikle hep bu hareketleri yapar 0.70 seviyelerinden beri,eskidende yapardı fiatı yüksekken...iyi takip edene çok iyi kazandırır,bakalım bunun devamı yarın gelirmi,artık şeytanın bacağını kırması lazım....ytd.

Sayfa 488/576 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •