Sayfa 68/577 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 537 - 544 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 1.50 1.080.000- 1.51 860.000
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

2. Şirketimizin 12.10.2017 tarihli Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu ile yeni pay alma haklarının kullanılmasından sonra kalan B Grubu toplam 2.427.820,798 TL nominal değerli payların 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da halka arz edileceğini KAP'ta duyurmuştuk.

Birincil Piyasa'da gerçekleşen halka arz işlemleri kapsamında, yeni pay alma hakkı kullanımı sonrası kalan B Grubu payların tamamı bugün itibariyle satılmıştır.

Yeni pay alma hakkı kullanımı sonrası kalan A Grubu payların Talep Toplama yöntemi ile satışı pay başına 1.48 TL fiyattan Şirket merkezinde devam etmekte olup, satış işlemleri 17.10.2017 tarihinde saat 17:00'de sona erecektir.
    Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla…

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/635597
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    B grubu mallar açıkta kalmaz, dediğiniz gibi patron A grubu mallara gözü dikmiş. Ankaralı olsam bende yazılmak isterdim.
     Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    Hisseye ciddi bir para girişi var, devamını bekleriz..
    alım 1.903.854 satım 883.471
    MAşallah MAşallah
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirketimizin 12.10.2017 tarihli Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu ile yeni pay alma haklarının kullanılmasından sonra kalan B Grubu toplam 2.427.820,798 TL nominal değerli payların 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da halka arz edileceğini KAP'ta duyurmuştuk.

Birincil Piyasa'da gerçekleşen halka arz işlemleri kapsamında, yeni pay alma hakkı kullanımı sonrası kalan B Grubu payların tamamı bugün itibariyle satılmıştır.

Yeni pay alma hakkı kullanımı sonrası kalan A Grubu payların Talep Toplama yöntemi ile satışı pay başına 1.48 TL fiyattan Şirket merkezinde devam etmekte olup, satış işlemleri 17.10.2017 tarihinde saat 17:00'de sona erecektir.
    Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla…

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/635597
    dediğimiz gibi mallar açıkta kalmamış, halka açıklık oranı 63'lerden 56'lara düşmüş.
    5 dakikalık Grafik Tobo yapmış, hacimde geldi, hareket etmeli artıkın..

4. Takas paylaşma imkanı olan bir arkadaş var mıdır ?

5. ostım takas.jpg

Son 2 hafta..
    Fatih Sultan Mehmet

6.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Bu satışlar biter ,bakmışsın vakfın satışları başlar bunlar yatırımcısı ne kadar daha sömürecek bilemem ama devlet yakında bunlarıda inceler bir şikayet üzerine kayyum atar böyle rezil yönetilen bir şirket görmedim sermayesi 18 trilyonken muhasebeci 30 trilyon şirketi dolandırıyor 4 yıl önce ,sonra zaten sürekli zarar internet sitesinde gösterilen yatırımların çoğu yok bilmem trafo merkezi kuruyorlarmış yağ tesisi açıklasınlar nereye ne yapmışlar yinede zarardayız çıkamıyoruz yatırımcıyı hisseden çıkartmıyorlar hep bir olumsuz durum yatırımcıyı koruyan bir merci yok kamu denetleme şirketine şikayet etsen kamu değil spk zaten ilgilenmiyor
    en iyisi sabredip beklemek belki bir gün akıllarını başlarına gelip yatırımcısını düşünür zarardan kurtuluruz kendi görüşlerim Kimse etkilenmesin umarım bu bilançoda bina satışından gelen parayı gösterirler geçen bilançoda iskan bahane edilerek göstermediler
    Bu şirketin alayı gaydırı gubbak işler üzerine kurulmuş. Geçen Ofim İş Merkezi için Bankasya'dan 10 milyon Avro borç aldılar diye yazdım. Biri de cevap yazmış. O borcu Halkbank'tan aldı diye.
    Yahu kardeşim. Süreci biz biliyoruz. Sen hiç merak etme. Ostim Bankasya'ya olan borcunu ödemek için Halk bankasından borç aldı. Tabii bunu şimdi kimse bilmiyor sanıyor. Çünkü bank Asya ile Ostim yönetimi arasındaki ilişki ortaya çıkmasın diye.

7.  Alıntı Originally Posted by traderage Yazıyı Oku
    Bu şirketin alayı gaydırı gubbak işler üzerine kurulmuş. Geçen Ofim İş Merkezi için Bankasya'dan 10 milyon Avro borç aldılar diye yazdım. Biri de cevap yazmış. O borcu Halkbank'tan aldı diye.
    Yahu kardeşim. Süreci biz biliyoruz. Sen hiç merak etme. Ostim Bankasya'ya olan borcunu ödemek için Halk bankasından borç aldı. Tabii bunu şimdi kimse bilmiyor sanıyor. Çünkü bank Asya ile Ostim yönetimi arasındaki ilişki ortaya çıkmasın diye.
    Bank Asya hesapları didik incelenirken hesap trafiğinde bu bilgiye nasıl ulaşamadılar 2 yıldır bir de nükleer tesis kurulması için OSTİM aday gösterilmiş gel de çamur at bedelli ile gelen para sayesinde kredı borçlarını kapattıktan sonra yatırımcı yok pahasına satıp kurtulsun en iyisi...
    Fatih Sultan Mehmet

Sayfa 68/577 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •