Sayfa 7/577 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 49 - 56 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Zamanında benzer şekilde hareket eden hisseyi bimere şikayet etmiştim. Bimer spk ya yönlendirmişti, spk da"serbest piyasa, bizim müdahale yetkimiz yok" şeklinde açıklaması olmuştu. Herhalde buradan da benzer yanıt alırsınız

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    8 nisanda Ankara'ya genel kurula gidince bazı kişilerle yüzyüzede görüşmeler yapıp şikayetlerimi dile getireceğim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Zamanında benzer şekilde hareket eden hisseyi bimere şikayet etmiştim. Bimer spk ya yönlendirmişti, spk da"serbest piyasa, bizim müdahale yetkimiz yok" şeklinde açıklaması olmuştu. Herhalde buradan da benzer yanıt alırsınız

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten işin reconu bu...ben hiç kimseyi şikayet etmem,çünkü bu hükümet düzeninde yargı güvensiz !!!...zaten tam demokratik bir yargı sistemi olsaydı bunlar hiç yaşanmazdı...Robin Hud gibi bunların üstüne çullanıp ver bakalım şu çalıp çırptıklarınızı der !!!

3. Çok iyi niyetlisiniz....Ostim yöneticileri keriz avına çıkmışlar. .tek gelir kaynağı borsada milleti tokatlamak. Beklentisi olmayan bir şirket. Size Ostim Prestige projesini yem olarak sundular...Şirket borç içinde yüzüyor...Bank Asya'ya (BDDK) ya 10 milyon Avro borç var...gelir yok...gaydiri gubbak işler çeviriyorlar....yarın hisse 1 TL olursa burası ağlama duvarına döner...

4. bugün satışın sonlanacağını düşünüyorum. sanıyorum 1 milyon lotun üzerinde sattı vakıf. alıcı da var hisse de. bu beni umutlandırıyor. satış bitince değerini bulur

5.  Alıntı Originally Posted by traderage Yazıyı Oku
    Çok iyi niyetlisiniz....Ostim yöneticileri keriz avına çıkmışlar. .tek gelir kaynağı borsada milleti tokatlamak. Beklentisi olmayan bir şirket. Size Ostim Prestige projesini yem olarak sundular...Şirket borç içinde yüzüyor...Bank Asya'ya (BDDK) ya 10 milyon Avro borç var...gelir yok...gaydiri gubbak işler çeviriyorlar....yarın hisse 1 TL olursa burası ağlama duvarına döner...
    keriz avı olsa daha yukarıda satma sansları vardı. Benim tahminim para ihtiyacına göre vakıf elindeki hisseleri satıyor. dikkat edin ay sonlarına yakın satıyor. vergi maaş vs ihtiyacı olabilir.
    vakıfın düzenli gelirinin olması için şirketin temettü vermesi gerekir. suan o boyutta değil ama ben 2017 de güzel kar edeceğini düşünüyorum. prestij projesi yazın teslim edilecek. satış ve kiralama işleri hızlanacak. Mevcut ortajlıklarında da değişiklik olacağını, getirisiz şirket ortaklıklarından çıkacaklarını düşünüyorum ( ki bu başladı).
    Ben kötü niyetli olmadıklarını ancak iyi yönetemediklerini düşünüyorum. bunları gidip genel kurulda söyleyin bence hakkınızdır.

6. Hisseyi bir haftadır takip ediyorum.Bir hafta boyunca hep eksi kapatti hala kapatmaya devam ediyor.Halkbank bile yaşanan sıkıntılara rağmen yatayda,bizimkisi sanki şirket batmış hep eksi.Bu kadar eksi kapanisa tepki çıkışı bile yok.

Lenovo X2-EU cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Adamlar sata,sata bitiremedi elindekileri...orge ve petkimlen bir ara fiatı eşitti...orge 7 üstünde,petkim 5 üzerinde...yaklaşık onlara göre 2 misli düşmüş !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by confidental Yazıyı Oku
    bugün satışın sonlanacağını düşünüyorum. sanıyorum 1 milyon lotun üzerinde sattı vakıf. alıcı da var hisse de. bu beni umutlandırıyor. satış bitince değerini bulur
    Bizde sattıkça topluyoruz,eninde sonunda çıkmaya el mahkum...ytd.

Sayfa 7/577 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •