Sayfa 227/577 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Al gülüm ver gülüm.. Devam et bakalım..

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. anladığım satışların hasılat üzerinden %41 gerçekleşmiş...demekki satılanların çoğu ofis. dükkanlar ofislerin 5-10 katı daha değerli...%41 oranı 47 milyon dolayında bir hasılata denk geliyor.
    Son düzenleme : emektar; 22-03-2018 saat: 14:29.

3. Şirketimiz, projenin % 70’i için hasılat paylaşımı sözleşmesi imzalamış (% 50’si Şİrketimize ait olacak) olup Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından yapılan değerlemeye göre piyasa değerinin 327.031.100 TL olduğu tespit edilmiştir. Şirketimizin projeden cari fiyalatlarla KDV dahil 114.460.885 TL gelir elde edeceği öngörülmektedir. Müteahhit ortağımız tarafından pazarlama ve satış işlemlerine başlanmıştır.

Bu rakamı kar göstersinler de hisse ye de yansıtsınlar yeter, gerisi kendilerinin olsun

Somut işler var fakat hissenin el freni çekilmiş durumda.

4. kimse de kalmamış bu hissede neyi bekliyorlar bas getttt....

5.  Alıntı Originally Posted by BEDESTENLİ Yazıyı Oku
    kimse de kalmamış bu hissede neyi bekliyorlar bas getttt....
    Bas gitin bas adımında.. Git de gelecek inşaallah.. Ytd

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İdda ediyorum. Bu kagıdı bizim gibi ufak yatırımcı 3-4 gibi fiyatlardan ucuz diye alacak. Ben görürmüyüm bilemem ama.

7. Normal şartlar altında bu hissenin bu fiyatlarda kalma olasılığı yok. İlgili Bir gurubunda olduğu kesin. İşlem yapan arkadaş veya arkadaşlar
    enson yapılan işlemlere baktığımızda hali vakdide yerinde olan insanlar Un var, şeker var. Herşey hazır. Helvayı yoğuracak arkadaşlar da Tezgahda. Beklenti ise beklenti. Helvacı dayı daha neyi bekliyorsun.? Yoğur artık şu helvayı.

8. http://www.directupload.net/file/d/5...plrqu7_gif.htm

B'de sürekli düşen fiyattan sonra görülen doji ve sonraki işlem günündeki ters
    şemsiye fiyatın yön değiştireceğinin onayı oluyor.Son iki işlem gününde işlem
    hacminin artması ve fiyat tepelerinin yükselmesi olumlu.Son iki çubukta doji.
    A'da ilk 3 işlem gününün B' dekiyle benzerliğini görüyoruz.2-3 gün daha 1-51,
    1,54 kapanışları olabilir mi acaba?(Bugünkü kapanış kafamı karıştırdı..)Olabilir.
    Belki de A'daki gibi.....Belki de., bilanço öncesi tavana hazırlık....
    Ne hisseymiş Ostim,grafiği de bir okadar ilginç..

Dün akşam grafiği gönderemeyince bu yazıyıda kaydettim, grafikle birlikte şimdi gönderiyorum....

Sayfa 227/577 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •