Sayfa 216/577 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 2-3 ay yine sabır sınayacak bana kalırsa.

Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku

son 4 günün alıp satanı.
    başak çok döküm yok...
    dolaşımdaki lot sayısının iki katı işlem gördü...takaslar yanıltabilir...virmanlara varsa açığa satışları gördüğümüzde düşünce sahibi olacağız..

3. hafta başı aldığını hafta sonuna vermiş oldu...

4. 1,53 ten altı yok gibi buralarda toplama var sanki.ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by hissesever Yazıyı Oku
    14Temmuz 2016 tarihli hareketin aynısı olabilirmi. Şekil aynı. Hacimli yükselt. Birkaç gün geri ver. Oradan ufak ufak yukarı yap.

Arkadaşlar grafik göndercektim,beceremedim,kusura bakmayın..2015 Ağustostan Aralık-2016 Ocak-Şubat yükselen trend ile;2017 Kasım- 2018 Şubat-Mart yükselen trendi.
    Üstlerinden de paralel trend çizgisi çekip,ikisini de dikdörtgen bir kutucuğa aldığımızda (görmek için buna bile gerek yok) ortaya çıkan sonuç şu olacaktır...
    1)Tarih tekerrürden ibarettir.
    2)Trend en yakın dostumuzdur.
    Eğer bu oluşum devam ederse (ki öyle gözüküyor)2,80 li fiyatları 3-4 ay içinde rahatlıkla görebiliriz..........

6. Sayin alpefenes,guzel yorumunuz icin cok tesekkurler.InsaAllah belirttiginiz fiyatin da cok uzerilerine cikar ve hepimiz kazaniriz.
    Hocam cizdiginiz grafigi hizliresim sitesine girip,pc den kopyalayip ilgili linki buraya yapistirirsaniz sorun kolaylikla cozulecektir.
    Ben de pek becerikli olmassmda daha once bu sekilde sorunu cozmustum.
    Bence bir deneyin grafik calismanizi gercekten merak ettim.Tesekkurler...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by alpefenes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar grafik göndercektim,beceremedim,kusura bakmayın..2015 Ağustostan Aralık-2016 Ocak-Şubat yükselen trend ile;2017 Kasım- 2018 Şubat-Mart yükselen trendi.
    Üstlerinden de paralel trend çizgisi çekip,ikisini de dikdörtgen bir kutucuğa aldığımızda (görmek için buna bile gerek yok) ortaya çıkan sonuç şu olacaktır...
    1)Tarih tekerrürden ibarettir.
    2)Trend en yakın dostumuzdur.
    Eğer bu oluşum devam ederse (ki öyle gözüküyor)2,80 li fiyatları 3-4 ay içinde rahatlıkla görebiliriz..........
    https://i.hizliresim.com/oOpa77.gif

8. 🖒🖒🖒

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 216/577 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •