Sayfa 102/576 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 809 - 816 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. diger hisselerde kar satışı yaşanırken bu hissede neyin satışı yapılıyor...

2. 1.40 önemli destek umarım bura kırılmaz...
    şeref yoksunları parayı alıp hisselerine sahip çıkmıyorlar..
    Son düzenleme : emektar; 20-11-2017 saat: 17:45.

3. acilen bedelliden gelen ve mevduat hesabınde tuttuğunuz 15 milyon tl ile hisse geri alımı yapın...yoksa küçük yatırımcılar toplanıp merkez binanızın önünde sizi protosto etmesini bilir.

4.  Alıntı Originally Posted by ODUN ADAM Yazıyı Oku
    Ek 11182

yorum yapacak varmı? IMKB de Böyle olan 4-5 şirket var. Onlar bile bundan daha iyi.
    arzda alanları hiç acımadan biçmiş...5-6 yıl çakmış kazığı aynı yere çok ilginç bir grafiksel anlatım yapmış patron..........görünen o ki bu pislikler 6 yıl daha çakarlar aynı yere kazığı.

5. bunlarda paraları birileri gibi bir yere kaçırıyor olmasınlar......... SPK bir el atsanız......

6. düşüşler hep hacimsiz oldu...hacimsizde olsa buralardan alanlar hisse yükselirken karşımıza satış olarak çıkacak.tahta sahibi yada patron buna müsade etmemeli..

7. CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    düşüşler hep hacimsiz oldu...hacimsizde olsa buralardan alanlar hisse yükselirken karşımıza satış olarak çıkacak.tahta sahibi yada patron buna müsade etmemeli..
    Emektar arkadaş, tabi ki hacimsiz olacak. Eski gibi değil, Artık emir silme olduğu için, kağıtlara veriş başlayınca emir yazanlar siliyorlar, böyle olunca da verecek olan veremiyor. Zaten işlemleri canlı izleyince, bazı kademeler 2 şer üçer atlıyorlar kağıtlar. boş kademeler... Eskiden olduğu gibi emir silme olmasaydı sizin dediğiniz gibi yüksek hacimli düşecekti...

Sayfa 102/576 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •