Sayfa 507/577 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

Alıntı Originally Posted by ymnrft Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba. Ostimle ilgili araştırma yapıyorum. Deneyimli, uzun süredir takip eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. şirketin borç durumu, yatırımları, projeleri vb. Hususları nasıl acaba anladığım temettü veren bir şirket değil daha önce yolsuzluklar da olmuş şirket içinde görebildiklerim. Mesela bir hikayesi var mıdır acaba yoksa tamamen spekülatif midir? Ben araştırmalarımı kendi çapımda yaptım tabikide ama deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz şirketle ilgili ?
    madem temel yaklaşıyorsun bundan daha iyi verilere sahip onlarca şirkete biz gözatmanı naçizane tavsiye derim. Bugünkü hareketlerine bakınca spekülatif olup olmadığını anlaman gerekirdi. Bence uzak dur çünkü senin temel analiz verilerine göre hareket etmeyeceği aşikar...

2. Hisse ile ilgili tabikide araştırmalarım oldu belli miktar sağlam şirketlerde de yatırımım var. Kağıdın sadece temele, tekniğe göre gitmediği gitmeyeceği de uzun vadeli grafikte görülmekte. Ben sadece şirketi tanıyan bi arkadaşımızdan belli hususlarda kısa bilgi istedim. Ondan sonrası herkesin kendi aklına kalmakta. Yine de teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için.

3 kuruş kazanalım dedik.onu bile çok gördüler.5 kuruşumuzu çarptılar.ostimin yakınından bile geçersem tövbe.adamı günaha sokuyorlar.
    Son düzenleme : piton123; 06-01-2020 saat: 22:08.
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

4. 1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığının oluşturulması.
    2 - Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi
    3 - Gündemin 5'inci maddesinde görüşülecek olan; Satış işlemine ilişkin olarak "Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği" (II-23.1)'nin "Ayrılma Hakkı Kullanımı" başlığını taşıyan 9. maddesinin 4. fıkrasına göre;
    4 - SPK'nun II-23.1 Tebliği'nin "Ayrılma hakkının kullanımı" başlığını taşıyan 9'uncu maddesinin 5'inci fıkrası hükümleri dâhilinde; "Ayrılma hakkı" kullanımında "Satış" işlemine olumsuz oy kullanarak muhalefet şerhlerini Genel Kurul Toplantı Tutanağına işleten pay sahiplerinin paylarına ait ayrılma hakkı kullanımında, Şirketimizin katlanmak zorunda kalabileceği toplam maliyet ile ilgili olarak 5.000.000 TL nominal değerli pay ile sınırlı olmak kaydıyla üst sınır getirilmesi şeklindeki Yönetim Kurulu kararının görüşülmesi ve karara bağlanması.
    5 - Şirketimizin Ostim'de bulunan 42714 ada 2 parsel, 17177 ada 1 parsel ve 42782 ada 1 parseldeki gayrimenkullerimiz KDV hariç 46.296.296,30 TL karşılığında İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı İktisadi İşletmesi'ne satılmasının Genel Kurulun onayına sunulması.
    6 - Gündem'in 5.maddesine olumsuz oy kullanan ve muhalefet şerhini Genel Kurul Toplantı tutanağına işleten pay sahiplerimizin "paylarının" ("oy haklarının") miktarının, gündemin 4'üncü maddesinde karara bağlanan "Üst Sınırı" aştığının belirlenmesine bağlı olarak satış işleminden vazgeçilmesinin veya üst sınırın, Gündem'in 5. maddesinde kullanılan olumsuz oylar miktarında değiştirilmesi sureti ile satış işleminin gerçekleştirilmesinin bir kez daha Genel Kurul'un onayına sunulması.
    7 - Dilek, temenni ve kapanış,
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

5. Şirketimizin Ostim de bulunan 42714 ada 2 parsel, 17177 ada 1 parsel ve 42782 ada 1 parseldeki gayrimenkullerimiz KDV hariç 46.296.296,30 TL karşılığında İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı İktisadi İşletmesi'ne satılmasının Genel Kurulun onayına sunulması.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/808053

6. Bugün düşen haber den nasıl etkilemek yarın yorumlayacak varmı?
    Hergün ufak ufak eriyoruz nereye kadar bu gidiş delik büyümeye başladı ha bugün ha yarın bunaltti iyice Kahrolsun ABD mahfetti beni[IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ne oluyor laaaynnn[IMG][/IMG]

8.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Bugün düşen haber den nasıl etkilemek yarın yorumlayacak varmı?
    Hergün ufak ufak eriyoruz nereye kadar bu gidiş delik büyümeye başladı ha bugün ha yarın bunaltti iyice Kahrolsun ABD mahfetti beni[IMG][/IMG]

borsacı emine boztunaya sorun 0,88 krştan 1,80 e gelmiş olan senedi yok 3 e gidecek yok 4 e gidecek diye takipçilerine aldırttı 90.00 den fazla takipçisi varmış 100.000 bin kişi olsa her bir kişi 1000 er lot alsa kaç lot eder var sen hesapla senet ne güzel gidiyordu olan ben ve benim gibi 2 sefer bedelli artırıma katılmış 3 yıldır senette bekleyenlere oldu yazık oldu beklediğimiz yıllara ha bu arada sadece ben kazanayım diye kıskançlık yapıyor değilim emine hanım senet söyliyecekse bist 30 dan söylesin işte o zaman hora geçer git thyao dan petkimden bankalardan dilediğin kadar al ama böyle derinliği olmayan yayla enerjiden ostimden alırsan adamı yamulturlar bu arada sözlerim kesinlikle size değil genel konuşuyorum. yayla ve silverlinedede yamulanlar oldu.

Sayfa 507/577 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •