Sayfa 508/577 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Ayne kardeş bu zamana kadar güzel sabır göstermişsiniz inşallah da sabrının karşılığını alırsın. Borsada ümitler tükenmez cemaşın 3 ayda 0,70 ten 7 TL’ye gittiği bi borsamız var sabrının karşılığın en kısa sürede Alman dileğiyle 🙏

Cool

sabah ki açılışta gösterilen kısa filmi birisi açıklaya bilir mi acaba......denizin yaptığı!!!!!!
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    sabah ki açılışta gösterilen kısa filmi birisi açıklaya bilir mi acaba......denizin yaptığı!!!!!!
    Sanırım gelene gidene çakmış Deniz

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

Maalesef borsa kım kıme korsa

Bugün açılışta hisseyi korkuyla en düşükten sattım. Öğleden sonra koptu gidiyor diye alıp 155.alıştaki milyon lotlara inanarak aldım. Kapanışta basmaya başladılar. 152 tekrar sattım. Rakam vermiyorum ama zarar korkunç. Trump yumuşak geldi. Ben hissesiz kaldım. Bunca tecrübeme karşın OSTİM oyun kurucuları tarafından zurnaya döndürüldüm. Bir daha bu hissenin yanından geçersem Ada'm değilim. Eminim ki yarın tavan bile yaparlar bu şeref yoksunları
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

5. bu hisse 3 gelince herkes gelir 1,65 den aldım bakalım arsada satılsın imtiyazlarda kalksın bakalım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. 1,71 alacak babayiğit yokmu dur bakalım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Daha neyi bekliyooo yaa giymek için itelemek mi lazım

8. emine boztuna diye kendini sosyal medyada lanse eden gerçekte erkek olan takma isimli % 10 cu bir erkek bozuntusu sosyal medyada kağıt pazarlıyor dikkatli olun çevrenizdekileri uyarın yazdığı kağıtları takip edin % 10 yapıp geri geliyor bu hissede onun yzdıklarından biri ne güzel gidşyordu adamlarıyla beraber 1,40 dan hisseye girdiler 2,10 da boşalttılar bekle şimdi 1 yıl daha hayrını görme emine boztuna takma adlı sosyal medya dolandırıcısı emi..

Sayfa 508/577 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •