Sayfa 317/577 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Az miktar

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En iyi ihtimalle lot değeri iki katına çıkar(ki sanmıyorum) ciddi zarar yazacağız desenize...

3. tecrubeli beyler bayanlar var mı yarın ne yapar bu eşşek kağıt

4. Bu ostim dikkat et

5. Daha yeni bedelli yaptılar. üzerine bir bedelli daha. yönetim hırsızlıkmı yapıyor ne yapıyor nereye gidiyor bu paralar.. Devlet kayyum atasın .resmen milleti gasp ediyolar üst üste iki sefer bedelli. Bimere şikayet yazın elinde hissesi olanlar.Yönetim değiştirilsin . Bu ne rezilliktir böyle.

6. Gasp çetesimi çökmüş bu Ostime yönetim diye geçiniyorlar. Bedelli Üzerine bedelli. Nasıl bir vicdan var sizde.imzalara isim bile yazılmamış.

7. Bedelli olayına fazla takılmamak lazım, dmsas ta bedelliye katılacaktım. Sert yükseldiği ve bu piyasada iyi kar yazdığım için, 3.4 gibi vedalaştım ve ostım e geçiş yaptım. Mümkün olursa bunda katılacağız artık bedelliye, he yine % 20 civarı bir avanta verirse çekiliriz kenara. Birde dmsas ta ilk bedelli açıklandığında fazla panik oluşmuştu, bugün nerde fiyatı o gün neredeyse herkes kaçıyordu. Sakın kalmakta fayda var. Sonu güzel olacak inşallah

8. Cover13 dalgamı geçiyosun bilader. daha yeni bedlli yaptı bölündüğü yeri görmedi.direk aşaya . doğru düzgün bir açıklama yok imzaları atanlarda kimdir belli değil.iştirak alıcakmış. nerden bileyim batık bişey almadığını ne alıyon ne satıyon önceki bedelli parasını ne yaptın. finansal durumu düzeltiyordun ne oldu kearda yazdın. nerde şirketin kasasındaki eurolar . kearlar nerde.. Dolandırıcılığında ötesi bir durum gibi 2. bedelli.

Sayfa 317/577 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •