Sayfa 142/145 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon
Arama sonucu : 1157 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: OLMIP - Olmuksan İp

1. zamanında iktisat fin.1 liradan alıp 31 liraya götürdüler ışık hızıyla 1 liraya geri döndü sonrasında the end. davulda tokmakta ellerinde çokta kızdırmamak lazım zopanın gavur tarafıynan düver hepimizi sonra gözlerimiz yaşlı apış aramız ıslak divane gibin dolanıp duruz ortalıkta y.t..değil
    Son düzenleme : batanborsacı; 20-02-2021 saat: 17:13.

2. Ben de spekülatör hareketleri çok gördüm. Kızdırmaya gelmez. İsterse dibe sürer hisseyi.. isterse de istediği zaman istediği yere götürür.. bizim için de inşallah hayırlısı ne ise o olur..

3. Demirden korksak trene binmezdik!!! Spek mipek iplemem çıkacağına inanıyorsam varimmmm!!!!! Spek çok kizarsa buz kullansın rahatlar!!!

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Demirden korksak trene binmezdik!!! Spek mipek iplemem çıkacağına inanıyorsam varimmmm!!!!! Spek çok kizarsa buz kullansın rahatlar!!!

Aynı fikirdeyim.Tamamiyle yazdıklarınıza katılıyorum.

5. Ben bulunduğum hissedeki tahta yapıcının vicdanlı birisi olmasını diliyorum.. inşallah kendisi de kazanır biz de kazanırız..
    Burada veya herhangi bir hissede iyi niyetle sabırla bekleyen herkese hayırlı bol kazançlar..
    İnşallah her günümüz bir önceki günden daha iyi olur..
    En alttan alıp zirveden satmak imkansızdır ama güzel bir kar ile ayrılmayı Allah hepimize nasip eder inşallah..

6. Titremeyin bu kadar kardeşim rahat olun bassın bakalım isterse taban yapsinda girelim vakit çok parada çok o düşünsün sevgili spegimizz muz alammi sana spekkk haaaa

7. Kanka yatırım yapmışsın düşerde çıkarda, sen iyi niyetlisin ama spekte iyi niyetli mi acaba? Adam kaç gün + giden borsada - yaptı !!! Benim işim olmaz spekle sen ben biz kazanalım yeter spekle ilgelnmiyorum
     Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Ben bulunduğum hissedeki tahta yapıcının vicdanlı birisi olmasını diliyorum.. inşallah kendisi de kazanır biz de kazanırız..
    Burada veya herhangi bir hissede iyi niyetle sabırla bekleyen herkese hayırlı bol kazançlar..
    İnşallah her günümüz bir önceki günden daha iyi olur..
    En alttan alıp zirveden satmak imkansızdır ama güzel bir kar ile ayrılmayı Allah hepimize nasip eder inşallah..

8. Tebrik ederim spek güzel mal aldık bugünde ben bekliyorum seni canımın içi sıkıysa yarında ver bakalım zaman çok para çok bende ama senin vaktin daraliyir gibi kivranmalarini hissediyorum

Sayfa 142/145 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •