Sayfa 51/138 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1097 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Borsa index yorumları ve makroekonomik gelişmeler

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku

sizin yorumlari ters indikator olarak kullaniyorum ben, demek ki parite 1.10 lara dusecek..
    tesekkurler bu katkindan dolayi..
    TUM ARKADASLARIN BAYRAMLARINI KUTLAR, HUZURLU VE MUTLU BIR BAYRAM GECIRMELERINI DILERIM..
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    bunu da buraya alalım.
    zamanı gelince çıkarırız ortaya.
    vob 24 te kaybolur.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ben su rakamlari birakayim buraya;
    pivot noktasi : 4.6834
    bu noktaya dogru geri cekilmelerde 4.6337 noktasina temas edebilir, bu noktayi alici ve saticilarin nasil degerlendirecegi onemli , kirilirsa altta 4.54 gibi bir nokta oldukca guclu olarak bekliyor..(20 aort)
    yukari hamlelerde ise 4.7756 ilk direnc noktasi bu nokta hizli bir sekilde ve hacimli gecilirse 4.8250 noktasina temas edebilir..asagi yonlu 10 kademe (4.63) yukari dogru 10 kademelik gorunum bu, ben buna gore takiliyorum; senin 4.19 ise hayal su anlik..
    ekim kasim doneminde odenecek doviz borcundan haberin var mi.? bence yok gibi, iki dandik cizgi ceken herkes kendini teknikci saniyor; pehh..
    noktalara dikkat..
    ,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

aylar sonra halen hisse netde isen
    görüşecez.

bakın burada bir önceki faiz arttırma zamanı bölgesi.
    trendi beklersen nerde kırıyor
    20 ma nerede kırıyor.
    indikatörler nerede sinyal veriyor.
    bilmem anlatabildim mi.?

dolar

haftalığın 20 ma sı zaten 4.19 altında şu anda

5. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) İktisat Profesörü Daron Acemoğlu’na göre, şu anda ekonominin geldiği durumda bir kriz yaşamadan çıkmamız mümkün değil.

Medyascope.tv’nin yayınına Bilkent Üniversitesi’nden Prof. Dr. Refet Gürkaynak ile katılan Acemoğlu, “Şu anda ekonominin negatife girmesi engellenemez boyutta. Mucize şekilde bir çıkış mümkün değil. Eğitim düzeyinin yeniden yüksek kaliteye gelmesi kolay olmayacaktır. Umarım sistemik krizi görmeyiz. Ama bazı şirketlerin batması, işsizliğin artmasının önünü kapatamayacağız” dedi. Acemoğlu’nun değerlendirmeleri özetle şöyle:

* Şu anda yaşadığımız problemler daha önceden birikmiş olan dengesizliklerin bir sonucu. Burada kaliteli büyüme olmaması. Büyüme odaklarının yanlış taraflarda bulunması. Türkiye’nin son 10 yıldaki büyümesi üretkenliğe dayalı olmadı. Özellikle inşaat sektörü ve tüketim üzerinden gelen bir büyüme. Böyle büyümeler genelikle dengesizlikler yaratıyor. Bunları göz önünde bulundurmadan sanki şu andaki sorunları son günlerin ya da yabancı yatırımcının gelmemesine bağlamak doğru değil. Son 10 yıllık para politikalarının kötü sonucunu görüyoruz şu anda.

bakın şimdi
    işc için tahminim
    aylar sonra için
    7.8-8.9 arası

7. Özellikle işctr çalışmanız hafızaya kaydedildi ustam...
    Peki birgün 130.000 endekste 8 ler görülebilir....diyebiliriz sanırım?

bende böyle bir haftalık dolar

böyle bir haftalık işc var

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    piyasa ne yapar bilmem gayri.

Sayfa 51/138 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz