Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: Çanakkale Çevresi Arsa Yatırımı

1. Çanakkale Çevresi Arsa Yatırımı

Hepinizin bildiği gibi Çanakkale'ye yapılacak köprü ve oradan otoban ile bölgede büyük bir hareketlilik olacak. Bu kapsamda bu civardan nerede, nasıl, ne şartlarda arsa yatırımı yapmak mantıklı olur, burada paylaşabilirsek yararlı olabilir.

2. Lapseki ilçesi Suluca köyü Bursa yolunun alt tarafında ki kısmı. Tarla yatırımı için uygun. İlerleyen dönemlerde Yeni imar planları ile iyi bir getiri getirebilir.

Arsa yatırımı için Lapseki ilçesi Dalyan mahallesi uygun.

3. yenice ilçesi turizm imarlı arsalar hakkında bilgisi olan varmıdır. Otoyol ve köprü projeleri bu turizm imarlı arsalara değer katabilir mi

4. Yenice ilçesinin cok yerinin sit alanı oldugunu biliyorum. orada bır sure gorev yapmıstım 10 yıl once. dogasıyla on planda olan bır ılce. Meshur Kaz dagları goletlerı falan. ayrıca ılce canakkale ıle balıkesırın tam ortasında kalmmıs. c.kale ye yaklasık 100 km mesafede. Yenice için villa tarzı dag evlerı tarzı proje olabılır. bır de ılcenın buyuk bolumu buyuk maden fırmalarının elınde dıye bılıyorum devlet kıralamıs uzun surelı, veya almıslar. bu nedenden dolayı cok parlak gormuyorum. hele bırde yenıce halıl ıbrahım bodur gıbı bır ınsanı rahmete ugurlamısken pek umıtlı bakmıyorum saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by yeniköylü Yazıyı Oku
    yenice ilçesi turizm imarlı arsalar hakkında bilgisi olan varmıdır. Otoyol ve köprü projeleri bu turizm imarlı arsalara değer katabilir mi
    yenicenin kalkim akcakoyun, bagli koyleri icerisinde bir turizm imari muhabbeti var bir sene once meshur bir banka mudurunun bu koylerde 30 donum yer aldigi soyleniyor, turizm imari beklentisiyle.
    turizm imari icin burada her sey var. kazdagi , temiz hava , temiz cevre ne dersen var.
    koprunden gececek otoyolu adapazina buradan inecek. yani hem kazdagindasin hemde otoyol vasitasiyla 2 saatte istanbuldasin.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

6.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    yenicenin kalkim akcakoyun, bagli koyleri icerisinde bir turizm imari muhabbeti var bir sene once meshur bir banka mudurunun bu koylerde 30 donum yer aldigi soyleniyor, turizm imari beklentisiyle.
    turizm imari icin burada her sey var. kazdagi , temiz hava , temiz cevre ne dersen var.
    koprunden gececek otoyolu adapazina buradan inecek. yani hem kazdagindasin hemde otoyol vasitasiyla 2 saatte istanbuldasin.
    bilgi için teşekkürler. syg

7. Gelibolu ilçesi bölgelerine ne dersiniz . Sütlüce de 50 lira altında tarla kalmadı

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •