Sayfa 675/1230 İlkİlk ... 1755756256656736746756766776857257751175 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Gece 3'te arayan banka görevlisi de ilk defa duyuyorum ?

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Teşekkürler ben ziraatle çalışıyorum.
    Tek 10 ağustos günü sıkıntı yaşamıştım. Doların rocketlediği günlerden.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?p=2510680

Bu arada üstüste gelir derler ya dün gece 3 te ykb güvenlik biriminden aradılar kredi kartımdan benden habersiz para çekim girişimi olduğunu farkedip engelleyip bloke koymuşlar, yeni kart gönderecekler. Müşteri olarak uykum bölünse de memnun oldum bu uygulamadam eminim bir çok bankada böyle özellik vardır..

(geçmişte kart bilgilerimi verdiğim wix sitesinden domain almıştım. 1yıllık süre Martta dolmasına rağmen erkenden para çekmeye çalışmışlar...)

YTD

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Teşekkürler ben ziraatle çalışıyorum.
    Tek 10 ağustos günü sıkıntı yaşamıştım. Doların rocketlediği günlerden.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?p=2510680

Bu arada üstüste gelir derler ya dün gece 3 te ykb güvenlik biriminden aradılar kredi kartımdan benden habersiz para çekim girişimi olduğunu farkedip engelleyip bloke koymuşlar, yeni kart gönderecekler. Müşteri olarak uykum bölünse de memnun oldum bu uygulamadam eminim bir çok bankada böyle özellik vardır..

(geçmişte kart bilgilerimi verdiğim wix sitesinden domain almıştım. 1yıllık süre Martta dolmasına rağmen erkenden para çekmeye çalışmışlar...)

YTD
    Selam,
    Benim esimin basina geldi 2-3 sene once. Dunyanin bir ucunda calisirken mesaj geldi telefonuma. Kuafore gittigini biliyorum: cunku yeni konusmustuk. Neyse gelen mesaj isbankasindan. Iste aliskanliklariniz disinda su kadar islem tespit ettik. Onayliyor musunuz? babinda. Kuafor calisani acemilik yapip iki 0 eklemis tutara. Bir nevi kartla kuaforu satin almis gibi olmustuk Onlar inanilmaz panik yasamislar zaten farkedince de; bankanin acar davranmasi hosuma gitmisti...

3. Selam,
    Bu arada kredi notunun etkisini deneyimleyen oldu mu hic aranizda? Atiyorum not iyi ise dusuk faiz ya da uzun vade vs vs. Bu sistem yillardir ABD'de var ve notunuza gore cekebileceginiz miktar ve faiz orani degisiyor da Turkiye'de gercekten dise dokunur bir etkisi var mi merak ediyorum....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Bahsi geçmişken viop hesabında boşta nemalanmasi için bırakılan para mkk teminatinda mıdır ? Cevap için şimdiden teşekkürler.
    takasbank güvencesinde biliyorum.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Ben önce alarm sandım ertelemeye çalıstım sonra googlelayınca 2dk sonra geri aradım...
    Kaydettim noyu artık
    +2 3 tane de sms atmıslardı

http://www.nosorgulama.com/tel/02123395353?Sayfa=2

YTD
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Gece 3'te arayan banka görevlisi de ilk defa duyuyorum ?

6.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Ben önce alarm sandım ertelemeye çalıstım sonra googlelayınca 2dk sonra geri aradım...
    Kaydettim noyu artık

YTD
    Bahse girerim, bu servisi dizayn eden Rize lidir...servis no ya bak
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Ben önce alarm sandım ertelemeye çalıstım sonra googlelayınca 2dk sonra geri aradım...
    Kaydettim noyu artık

YTD
    Yapı kredi genel müdürlüğü numarası o. Ykb de çalışırken numaram 339 64 65 idi. Unutmak üzereydim

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Arkadaşlar bist öncü borsadır...bugün zayıf kalırsa ABD borsalarında satışın devam edeceğini, güçlü durursak tepkinin yakın olduğu sonucunu çıkarırım ben...bu nedenle bugün %3-4 düşmemiz söylemi doğru değil bence, günü %1 altı eksi kaparsak ABD borsaları tepkiye yakın sonucu çıkarmak daha doğru olur.

Not: bu tür yorumlar derli toplu gözüksün diye twitter da yazıyorum..yorum sayımı da arttırdım...takipçi sayım 1500 e yaklaştı...ilgi fazla...bu nedenle yorumlarımı da arttırdım...günde 3-4 yorum yapmaya başladım...piyasayı yakından takip etmeniz gereken bu tür günlerde mutlaka twitter avda bakın...Yorumları faydalı buluyorsanız, çevrenize de önerirseniz sevinirim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 675/1230 İlkİlk ... 1755756256656736746756766776857257751175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •