Sayfa 1000/1230 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002101010501100 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Cok haklısınız sayın cautionary
    Tüm dunyada bir çılgınlık mevcut... twitterda fed baskaninin şahsi servetini 30m dolardan 100m dolara cikardigini okumustum ... ne kadar dogru hic emin degilim ama yapilmayacagi garanti değil...
    bakalim ne kadar devam edecek... müzik ne zaman susacak..şahsen yukselen trendin asagi kirilmasina kadar beklemeyi dusunuyorum... tabii ki kesinlikle yatırım tavsiyesi degil... cok kucuk bir portfoyum var zaten
    Saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

2.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    Hisse senedi heyecandir,genelde kayip olur,anlik kazanclar olsada. Gelisen bolgelerde dusuk butceli 30-40 bine alinan arsalar emeklilik parasi cikariyor 5-10 seneye. Yasadim bizzat;)
    Sn. zuma,

Anladığım kadarıyla bir gelişen bir şirkete ortak olmak yerine gelişen bir bölgede 30-40k bedel ile arsa yatırımı yapmanın daha faydalı olduğunu düşünüyorsunuz.
    Deneyimlerinizden şirket ortaklığı ile arsa sahipliği arasındaki olumlu olumsuz yanları paylaşarak bize bilgi olarak sunarsanız seviniriz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

geçenlerde 7 bankaya ceza verilmişti, banka isimleri açıklandı mı

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. zuma,

Anladığım kadarıyla bir gelişen bir şirkete ortak olmak yerine gelişen bir bölgede 30-40k bedel ile arsa yatırımı yapmanın daha faydalı olduğunu düşünüyorsunuz.
    Deneyimlerinizden şirket ortaklığı ile arsa sahipliği arasındaki olumlu olumsuz yanları paylaşarak bize bilgi olarak sunarsanız seviniriz.
    https://twitter.com/TebernKireci1/st...62812637446145
    hocam bu yazı serisini okumanızı tavsiye ederim

5.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    https://twitter.com/spkgovtr/status/1282758760742748164

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Sn. şef, BDDK isim açıklamıyor.

Sn. bayram100

Bunlar SPK tarafından ceza alanların Şef'in sorduğu bankalar idi. Yani farklıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by zuma Yazıyı Oku
    Hisse senedi heyecandir,genelde kayip olur,anlik kazanclar olsada. Gelisen bolgelerde dusuk butceli 30-40 bine alinan arsalar emeklilik parasi cikariyor 5-10 seneye. Yasadim bizzat;)
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. zuma,

Alıntı Originally Posted by bayram100 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/TebernKireci1/st...62812637446145
    hocam bu yazı serisini okumanızı tavsiye ederim
    Sn. zuma,

Yaşadım bizzat dediğinizden dolayı (gizli değilse ) sizin deneyimlerinizi merak etmiştim.

Link olarak aratırsak google hem güzel kaynak hem de ortak olmak için iyi bir şirket

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. şef, BDDK isim açıklamıyor.

Sn. bayram100

Bunlar SPK tarafından ceza alanların Şef'in sorduğu bankalar idi. Yani farklıdır.
    ne saçma iş, o açıklamıyorsa ceza alan bankanın açıklaması gerekmez mi? belki ortağız, bilmek hakkımız değil mi, para bizim cebimizden çıkıyor.

Sayfa 1000/1230 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002101010501100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •