Sayfa 1021/1230 İlkİlk ... 21521921971101110191020102110221023103110711121 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,161 - 8,168 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Anladiysam arap olayim

Sanki baska bir dilde orijinali yazilmis ve bu bir google translate cevirisi...

Syg,

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Anladiysam arap olayim

Syg,
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yıllardır takip ettiğim kağıdın bölündüğünü bilmeyeceğim ya da bu olgunun daha mantıklı bir açıklaması fiyatın bölünmüş fiyattan oransal olarak daha kolay olsun diye o şekilde örnek verildiğini anlıyamayacak kadar sıkıntılı bir zekanız ya da okuma özrünüz var.Elbette geçen yıl kağıt 6.80 falan değildi,bedelsiz öncesi rakamlar yazdığın gibiydi.Bir daha meşhur birine anlatır gibi yazarım.Burada genelde yazıp çizenlere o kadar ayrıntılı yazmaya gerek kalmaz ama sizin için artık daha ayrıntılı yazarım.Aklınıza bir şey takıldığı zaman önce özelden bana sorun açıklıyayım burası ortak sayfa milletin kafasını karıştırmayalım.
    Anlamıyorsanız bu arkadaşa danışın o anlatsın ondan özendim aslında .

Konuşarak yazmak olduğu için bu şekilde olabiliyor Apple iOS atarsa devrik cümleleri düzeltmıyor sanırım hala geliştirme aşamasında bu bir eksiklik olsa da ileride daha akıllı yapabilirler Telefonla konuşmayı Ama iyi Böyle de

Zaten formlara klavyeyle yazı yazmak zaman kaybı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Anlamıyorsanız bu arkadaşa danışın o anlatsın ondan özendim aslında .

Konuşarak yazmak olduğu için bu şekilde olabiliyor Apple iOS atarsa devrik cümleleri düzeltmıyor sanırım hala geliştirme aşamasında bu bir eksiklik olsa da ileride daha akıllı yapabilirler Telefonla konuşmayı Ama iyi Böyle de

Zaten formlara klavyeyle yazı yazmak zaman kaybı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim ne yazdığım belli senden başka da anlamayan yok.O da bence senin anlayış kıtlığından .Olay belli ,burası bir forum ,millet sen zaman kaybetme diye klavye kullanmadığından garip garip cümlelerini okumak zorunda değil.Önce sen forumdaşlarına saygı göster ,sonra borsa bilgini falan konuşuruz.Olay belli yaptığın saygısızlığı bana laf atarak telafi edemezsin ya klavye kullan adam gibi yaz herkesin vaktini çalma ya da bence hiç yazma .

4. ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Benim yazılarımı okumak zorunda zorunda değilsiniz .

Devrik Cümle yazmış olabilirim ama Biraz kıvrak ve pratik zeka sonra anlatım ihtiyacı olmazdı .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Anladiysam arap olayim

Syg,
    Yapay zeka olmasın?
    Evladım diye bağrımıza basmıştık.
    Robot çıktı be...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn nosfeçağrı misal ALGYO yıllardır takip ederim geçen yıla kadar hep kasasındaki dövizin ederinin yarısı fiyata işlem görüyordu,bakın portföy değeri demiyorum kasasındaki kemiksiz dövizin yarı fiyatına işlem görüyordu 2019 yılında nasrullah ayanın videosu vardı orda gene dikkatimi çekti,yüklü girdim.Bilanço hep döviz artışı kaynaklı mükemmel kuruş borcu yok falan.Ama uzun süre gitmeyince sıkıldım sattım açın bakın grafiğine 1 temmuzda 6.80 olan kağıt altı ayda 17 ye gitti.E bu kağıdın yıllarca temeline güvenip bekleyen yatırımcıları vardı durup dururken o 6 ayda ne oldu da kağıt uçtu ya da tam tersi yıllarca neden süründü.Borsada düz mantık her zaman çalışmıyor.Kağıt belki temeli sağlamsa TL bazında düşmüyor ama yatay gidince alternatif getirileri kaçırıyorsunuz o da neticede zarar demek oluyor.Böyle onlarca örnek verebilirim.
    Bu entry nin neresinde 7 lerden ALGYO aldım diye yazıyor.Açın bakın grafiğine demişim,grafik bedelsiz sonrası düzeltilmiş fiyatları verdiği için ALGYO 7 lerden işlem görmüş gibi gözüküyor.Bedelsiz sonrası düzeltilmiş grafik olduğunu yazmaya üşendim, nasılsa kağıtla ilgilenenler bunu biliyordur diye.Yazma özürlü olduğun gibi okuma özürlüsün de.Neyse ben bir şey anlatayım size .İzmitde kandıralıların saf olduğu varsayılır.O yüzden askerde bölük yürü ,kandıralı sen de yürü denirmiş, yoksa anlamazlarmış.Aranızda kandıralı varsa özür dilerim ,espri tabi bu.

Devrik Cümle yazmış olabilirim ama Biraz kıvrak ve pratik zeka sonra anlatım ihtiyacı olmazdı .

Kıvrak ve pratik zeka ve senin entryler öyle mi hey allahım )))))))))))

İstediğin zaman adam gibi yazabiliyorsun demek ,tavsiyem forumdaşlara saygısızlık etme hep böyle yaz.

Sayfa 1021/1230 İlkİlk ... 21521921971101110191020102110221023103110711121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •