Sayfa 1040/1230 İlkİlk ... 40540940990103010381039104010411042105010901140 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,313 - 8,320 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. En son Mart 20 gibi 6.76 gördükten bir ay sonra 8.90lara çıkmıştı. Bakalım bu seferde geçen sefer gibi bir ayda 2TL koyabilecekmi üstüne

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    En son Mart 20 gibi 6.76 gördükten bir ay sonra 8.90lara çıkmıştı. Bakalım bu seferde geçen sefer gibi bir ayda 2TL koyabilecekmi üstüne

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 aylık değilde, uzun vade için fazlasıyla iskontolu bence (parçalı alımlar ile)

Twitter'da üstat kalmamış sayfayı yeniliyorum yeniliyorum hiçbir şey çıkmıyor

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    1 aylık değilde, uzun vade için fazlasıyla iskontolu bence (parçalı alımlar ile)

Twitter'da üstat kalmamış sayfayı yeniliyorum yeniliyorum hiçbir şey çıkmıyor

Haha...ben de çok yazmak istemiyorum...dün bir arkadaş aradı, dedin dedin endeksi 120 binden dondurdun dedi..son bir ay çok negatif yorumlar yaptım...ister istemez antipatik geliyorumdur millete...o nedenle yazılarımı azalttım biraz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Haha...ben de çok yazmak istemiyorum...dün bir arkadaş aradı, dedin dedin endeksi 120 binden dondurdun dedi..son bir ay çok negatif yorumlar yaptım...ister istemez antipatik geliyorumdur millete...o nedenle yazılarımı azalttım biraz.
    Doğru demiş

Sevmiyorum abi senin 5-22 yi, hep yamultuyor beni

İşin kötü yanı bugün içinde olduğum hissede 5-22 sat sinyali geldi vallahi hiç satasimda yok, ne yapıcam bilmiyorum )

5. Garantiden islem yapan var mi yapamıyorum

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Garantiden islem yapan var mi yapamıyorum

Gaplı aşağı verdikleri zaman işlemler donuyor, her nedense !!

Bize hacimsiz düşen 10 kademeyi yedirmiyorlar yani

Bece bankacilik sektorunde cok buyuk bir rekabet esitsizligi var... ksmu bankalari kredilerin yanilmiyorsam 3te 2sini veriyor... o seviuelere inemeyen özel banka yarisamiyor... ustune mevduat topladiginda aktif rasyosu karsisina cikiyor... mesela hsbc ye yillik karinin yuzde 25i kadar ceza kesildi...
    Bankalarin baskilanmasinin bir diger sebebi olarak da ulkeye yatırım yapan yabancilarin bir bir cekilmesi olarak göruyorum.. sinucta bankalarda cok pozisyonlari oldugundan yabanci satisi bankalara cok vurdu...
    Tabi yillik geliri (atiyorum) 20milyon olan sirketler 50fk olurken 6b geliri olan garantinin sürünmesi insani üzüyor
    Su an finansal piyasalarda ve ekonomide normalden uzaklasma var... faizler kurlar endeks vs normale donunce bankalar da hakettigi degerlere ulasir insallah... saygılar
    Son düzenleme : HATAKE; 04-08-2020 saat: 18:31.
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8. Saka gibi
     Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Gaplı aşağı verdikleri zaman işlemler donuyor, her nedense !!

Bize hacimsiz düşen 10 kademeyi yedirmiyorlar yani

Sayfa 1040/1230 İlkİlk ... 40540940990103010381039104010411042105010901140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •