Sayfa 1046/1230 İlkİlk ... 46546946996103610441045104610471048105610961146 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,361 - 8,368 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Sn cahilcuhela o riski almam asla, 😁bankadan gram olarak al en azından Kızılay'a gitme madem 470 den altın alacaksın birsuru fark ödeme diye izah ettim..

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Sn cahilcuhela o riski almam asla, bankadan gram olarak al en azından Kızılay'a gitme madem 470 den altın alacaksın birsuru fark ödeme diye izah ettim..
    Sn Carrah ben borsa için paylaştım boğayı

Saygılar

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Endeks 120.000 deyken sert düşüş beklemeyip yanıldım ve yamuldum ))

Bugün borsa dolar bazında -5, yine de ben boğalarımın arkasındayım

XTUMY üzerine alınmasın)

4.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Endeks 120.000 deyken sert düşüş beklemeyip yanıldım ve yamuldum ))

Bugün borsa dolar bazında -5, yine de ben boğalarımın arkasındayım

XTUMY üzerine alınmasın)

Endeks 120 bin iken sert düzeltmeyi bırak, düzeltme bile beklemiyordu ki... beni boş verin, son dönemde kahin gibi olduk..normal değil bu, bundan sonra benim de yanılma ihtimalim artıyor..kimse her hareketi doğru öngöremez.

Bundan sonra yorumlarında daha temkinli olacağım, bu adamın dedikleri çıkıyor diye saçma sapan risk alınmıyordur inşallah.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Endeks 120 bin iken sert düzeltmeyi bırak, düzeltme bile beklemiyordu ki... beni boş verin, son dönemde kahin gibi olduk..normal değil bu, bundan sonra benim de yanılma ihtimalim artıyor..kimse her hareketi doğru öngöremez.

Bundan sonra yorumlarında daha temkinli olacağım, bu adamın dedikleri çıkıyor diye saçma sapan risk alınmıyordur inşallah.
    Kimse dibi tepeyi bilemez

Sadece genel piyasa yorumu var, bant aralığı tahmin edilebilir

Dibin dibi de var tepenin de tepesi var

Biz senin yorumlarının kısa vadeli olmadığının ve belirli temellere dayandığını biliyoruz abi, sıkıntı yok yani

Ek olarak bu fiyatlardan da malımı vermem, allame-i cihan gelse vermem

En kötü yine bekleriz, hep bekliyoruz zaten

Piyasalarda ne olursa olsun kimse neşesini kaybetmesin, sağlık her şeyden önemli

Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Çok mütavazisiniz efendim. Yılbaşında bu yıl için bant hareketi beklediğinizi söylemiştiniz. Şimdiye kadar haklı çıktınız. Pandemiden önce bantın üst hedefini 125 bin vermiştiniz tam oradan döndü. Pandemiden sonra 120 bine çektiniz şimdi de tam oradan dönmüş görünüyor. Bu kadarı sadece şansla açıklanamaz. Bilgi, deneyim, sezgi de çok önemli bir faktör bence. Başarılarınızın devamını dilerim...

7.  Alıntı Originally Posted by SelvanBurhan Yazıyı Oku
    Çok mütavazisiniz efendim. Yılbaşında bu yıl için bant hareketi beklediğinizi söylemiştiniz. Şimdiye kadar haklı çıktınız. Pandemiden önce bantın üst hedefini 125 bin vermiştiniz tam oradan döndü. Pandemiden sonra 120 bine çektiniz şimdi de tam oradan dönmüş görünüyor. Bu kadarı sadece şansla açıklanamaz. Bilgi, deneyim, sezgi de çok önemli bir faktör bence. Başarılarınızın devamını dilerim...
    Şans değil tabii ki de...bu kadar isabet oranı da biraz fazla gibi
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Şans değil tabii ki de...bu kadar isabet oranı da biraz fazla gibi
    Allah nazardan korusun. Her zaman takip ettiğim bölümlerden.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1046/1230 İlkİlk ... 46546946996103610441045104610471048105610961146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •