Sayfa 1056/1230 İlkİlk ... 565569561006104610541055105610571058106611061156 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,441 - 8,448 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. en ufak aşı haberine bu kadar düşecekse onsta 3000 filan çok zor gibi duruyor... daha çinden haber gelecek, abd'den gelecek, işe yaramayacak olsa bile veya geniş kitlelere ulaşacak olması çok uzun da sürecek olsa trump seçim öncesi bazı haberleri pompalayacaktır... bugun boyle düşen o gün de zor dayanır...

ben seneye 3000 beklemiyordum şahsen ama bu kadar çabuk ve bu kadar sert düşüş de beklemiyordum.... biraz yataya girer, 2000 civarında 50 günlüğün yetişmesini bekler derken hiç dinlemediler destek mestek, direk koşuyor 18xx'lere doğru...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    en ufak aşı haberine bu kadar düşecekse onsta 3000 filan çok zor gibi duruyor... daha çinden haber gelecek, abd'den gelecek, işe yaramayacak olsa bile veya geniş kitlelere ulaşacak olması çok uzun da sürecek olsa trump seçim öncesi bazı haberleri pompalayacaktır... bugun boyle düşen o gün de zor dayanır...

ben seneye 3000 beklemiyordum şahsen ama bu kadar çabuk ve bu kadar sert düşüş de beklemiyordum.... biraz yataya girer, 2000 civarında 50 günlüğün yetişmesini bekler derken hiç dinlemediler destek mestek, direk koşuyor 18xx'lere doğru...
    En ufak aşı haberi mi ?

Adamlar bulduk, Putin kızı üzerinde aşı yaptırmış ...

Bence ufak bir haber değil.

Pull back olabilir ama 3000 dolar bence makul bir hedef

Garan +%7.31

XBANK +%6.44

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Orge,Arçelik,Pnsüt,Hektaş,Eregl,Tüprs, Tcell,Dohol,Gusgr
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Adamlar bulduk, Putin kızı üzerinde aşı yaptırmış ...

Bence ufak bir haber değil.

Pull back olabilir ama 3000 dolar bence makul bir hedef
    aşının gerçekliğine ve an itibariyle uygulanabilirliğine bu kadar güvendiyseniz seneye 3000 dolar ons hedefinin bir ihtimali kalmaz ne yazık ki...
    birinden birini seçeceksiniz, ya aşı ya 3000 ons hedefi...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. asiyi bulduysa insin moskow sokaklarına halkıyla buluşsun görelim
    bana soven geldi biraz. ne ara buldun yeterince insanda test ettin de kizina yaptirdin.
    o kadar kesinse bunu niye canli yayinlayip yarin milyarlarca dolarlik siparis almadin.
    fakat bu ruslar asi isinden anlar. bu doğru.

6.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    aşının gerçekliğine ve an itibariyle uygulanabilirliğine bu kadar güvendiyseniz seneye 3000 dolar ons hedefinin bir ihtimali kalmaz ne yazık ki...
    birinden birini seçeceksiniz, ya aşı ya 3000 ons hedefi...
    Bana Twitter dan 3000 usd için varsayımlarımı sormuştun, ben de yazmıştım. Aşı bulundu, Ruslar hikaye olsa başkası bulacak 1-2 aya. Ancak efektif olarak kullanılması 2021 i bulacak. Ruslar bile toplu üretime kasım da başlanacak diyor. Vatandaşa inmesi Ocak ayını bulur.

Bu arada aşı bulundu diye Pegasus ve THY tavan kapadı. Sanki yarın uçaklar ek sefer yapıp turist taşıyacak.

Yani piyasada salaklıkta sınır yok. Mevzu alalım satalım, kari cebe atalım.

Aşının ons la çok da ilgisi yok. Son bir ayda aşırı yükselen altın ve gümüşte realizasyon fırsatı oldu yani. 2000 usd üzerinde piyasa girenleri stoplattılar böylece.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Şunu bir kez daha belirteyim. Bu hedefler, belirli kabuller altında yapılan projeksiyonlar. İlla bu hedef gerçekleşecek diye bir beklentim yok. Temel ve teknik şartlar gerçekleşirse beklentimi revize eder, pozisyonlarımı ayarlarım. Bu kadar net yani.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 1056/1230 İlkİlk ... 565569561006104610541055105610571058106611061156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •