Sayfa 1060/1230 İlkİlk ... 605609601010105010581059106010611062107011101160 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,473 - 8,480 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Cauti hocam;

Son twitte istinaden, aşı haberlerinin servis edilmesiyle birlikte beklentiler alınır prensibi çalışır ve long trend başlar mı acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Dolar 7.30
    Küçük bir rica..sizin nezdinizde tüm arkadaşlar için yazıyorum. Bu başlıkta anlık heyecan ve duygularla piyasa yorumlamıyoruz, anlık rakamların da hiç bir önemi yok bu başlıkta.

Yorum ve görüşlere her zaman kapımız açık tabii ki.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Cautionary üstad selamlar. Gelen bilançolar arasında dikkatiniz çeken hisseler varmı acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    Cauti hocam;

Son twitte istinaden, aşı haberlerinin servis edilmesiyle birlikte beklentiler alınır prensibi çalışır ve long trend başlar mı acaba?
    Bence aşı haberlerine aşırı tepki verildi. ABD önderliğindeki borsa rallisi için en önemli beklenti aşı haberleriydi. Salgın ile fezaya çıkan nasdak ın dün eksi kapaması da dikkate değer. Şimdiye kadar 50 kere aşı haberi ile yukseldi piyasalar. Bence ABD borsalarında dönüş bahanesi olabilir bu aşı haberleri.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Cautionary üstad selamlar. Gelen bilançolar arasında dikkatiniz çeken hisseler varmı acaba?
    Henüz inceleme fırsatım olmadı. Ama ttrak yakın takibimde olduğu için o çok iyi geldi diyebilirim. Parkende de Migros hayal kırıklığı oldu. Bilançolar tamamlansın detaylı bir şeyler yazarım.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Küçük bir rica..sizin nezdinizde tüm arkadaşlar için yazıyorum. Bu başlıkta anlık heyecan ve duygularla piyasa yorumlamıyoruz, anlık rakamların da hiç bir önemi yok bu başlıkta.

Yorum ve görüşlere her zaman kapımız açık tabii ki.
    Kusura bakmayin gerçekten heyecan yada anlık için yazmamıştım çünkü çok daha kötülerini gördük üstteki yazıları tamamlayıcı olarak yazdim teknik olarak tarihi zirvenin 3 gündür üstündeyiz ve kırılim gerçekleşti bence

7. Anadan yok, babadan yok...Tek maaşlı gariban bir memur olarak basit bir hikaye.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=255&page=472

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Anadan yok, babadan yok...Tek maaşlı gariban bir memur olarak basit bir hikaye.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=255&page=472

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    Allah daha çok versin gönlüne göre versin helal

Sayfa 1060/1230 İlkİlk ... 605609601010105010581059106010611062107011101160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •