Sayfa 1139/1230 İlkİlk ... 1396391039108911291137113811391140114111491189 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,105 - 9,112 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Şu anda uygulanan sistem Kendi kendine yetebilen insanları yok etmek. Bunun için 10 senedir çalışılıyor. Herkesi devlete mecbur bırakmak. Devlet desteği almadan ayakta kalan istenmiyor. Bu sistemde iktidarı destekliyor. Bankasına kredisine kredi kartına. Teşvikine bağımlı yarı köle insanlar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Tek maaşlı 2 çocuklu kirada oturan bir memurum.7 yaşından beri çalışırım finansal okur yazarlığım iyi sayılır. 2014 yılında bankaya bulaşmadan maaşımın %35 civarını tasarruf edip düğün borçlarını ödeyebildim.2018 yılı öncesine kadar maaşımın %20-25 civarinda tasarruf yapıp bankaya bulaşmadan 2004 bir corolla araba aldım.2018 den sonra tasarruf oranım %10 a düştü 2020 yılında ise tasarruf yapmayı bırak ayı zor getiriyorum.enflasyonun maaşa etkisi ve maaşın gerçek enflasyon kadar artmamasinin sonucu bu durumdayım maalesef.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ülkemizin ana sıkıntısına parmak basmışsınız.. Ülkemizde tasarruf oranları çok düştü .. Yapabilen kesimdenim ama ben de on yıl önceyi arıyorum.. Bu gidişin sonunu hayırlı gören olduğuna da inanmıyorum.. Bizim halk siyasete kurban edildi.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Araci kurumlar icerisinde ünlü menkulle çalişan var mi acaba? Nasildir?
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    herşeyi iyidir ünlünün tavsiye ederim.ben bir sıkıntı yaşamadım

genç işsizlik ve maaşlar gerçekten felaket durumda Allah herkesin yardımcısı olsun... 2018 sonrasında üniversiteden mezun olan arkadaşlarımız çok ciddi sıkıntılar çekiyor... öyle ki artık üniversiteler dolmuyor bile...
    umarım demokrasinin, insan haklarının, hukukun üstünlüğünün, kul hakkının, insanları ve tüm canlıları sevmenin önemi kısa sürede tüm halkımız tarafından anlaşılır... bu temel konuları halledemediğimiz sürece hem iktidarın kim olduğunun önemi kalmaz hem bu yaşadıklarımız kalıcı olarak devam eder ...
    https://twitter.com/ugurses/status/1312469204134625282
    https://www.instagram.com/p/CFz--fwg...on_share_sheet
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    herşeyi iyidir ünlünün tavsiye ederim.ben bir sıkıntı yaşamadım
    Cevap icin tesekkurler Hasan bey.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tasarruf yapmayı bıraktık mevcut tasarruflarımızı koruma derdine düştük hepimiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Tasarruf yapmayı bıraktık mevcut tasarruflarımızı koruma derdine düştük hepimiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen öyle
    Zarar pahasına hanımın bes i bozdurduk.
    Bir şekilde cokulecek bu bes lere

Sayfa 1139/1230 İlkİlk ... 1396391039108911291137113811391140114111491189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •