Sayfa 1164/1230 İlkİlk ... 1646641064111411541162116311641165116611741214 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,305 - 9,312 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    memur yine iyi hocam. Özel sektör daha kötü bu dönem. Zira KÇÖ diye bir şey çıktı. Maaş almıyoruz aylardır. Devletin yatırdığı parayla idare ediyoruz.
    bende özel sektördeyim kçö uyguladılar 2 ay ama farkını da verdiler bizde. fakat zam alamadık yüzde 5 komedi gibi aldığımız zam oranı üstelik ihracat yapıyoruz usd çıkıyor her türlü vermeleri hiç etkilemezdi ama bahane. izinleri de yediler tabi. yani bu ülkede maalesef kim kime tutturursa. topikle alakasız kusura bakmayın yazmak istedim.

Şükür bir sikintimiz yok ama niye olsun dünya faiz indiriyor heryer dolar bizde 8 lira acil demokrasi diyorum

3. Cauti hocam, bist100 de üst bandınız yine çalışıyor.
    Bir önceki bilanço döneminden öncede endeks 1090'lara sert bir şekilde düşmüştü.
    Sizece yine Bilanço öncesi olduğu için mi bu düşüş yoksa ülkemiz ve dünyada ki belirsizlik veya doların durumundan dolayı mı?

4.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Cauti hocam, bist100 de üst bandınız yine çalışıyor.
    Bir önceki bilanço döneminden öncede endeks 1090'lara sert bir şekilde düşmüştü.
    Sizece yine Bilanço öncesi olduğu için mi bu düşüş yoksa ülkemiz ve dünyada ki belirsizlik veya doların durumundan dolayı mı?
    İkisi de değil..üst bandıma değdiğinde elektirk çarpmışa dönüyor endeks, ondan düşüyor

Şaka bir yana bu hareketin bilanço sezonuyla hiç bir alakası yok..ne ile alakası olduğu konusunda ise pek çok şey var...üzerine destan yazılır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Teşekkür ederim sn Cauti
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İkisi de değil..üst bandıma değdiğinde elektirk çarpmışa dönüyor endeks, ondan düşüyor

Şaka bir yana bu hareketin bilanço sezonuyla hiç bir alakası yok..ne ile alakası olduğu konusunda ise pek çok şey var...üzerine destan yazılır.

Tebrikler abi, ons da sonunda borsaların peşinden gitmiyor. Önünde 1918 ve 1933 dirençleri var.
    Bu dirençler üstünde kapanışlardan sonra inşallah daha rahat gider.

Bu arada dax -3.86 dow -2.58 VIX +14

Sizce şu son harekette
    Dış Siyaset mi etkili
    Ekonomi politikası mı
    Amerika seçimleri mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sizce şu son harekette
    Dış Siyaset mi etkili
    Ekonomi politikası mı
    Amerika seçimleri mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üçü de etkili.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 1164/1230 İlkİlk ... 1646641064111411541162116311641165116611741214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •