Sayfa 123/1230 İlkİlk ... 23731131211221231241251331732236231123 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Aslında ötv indirimi doas için çok hayati değil..esas önemli kurların nerede olacağı....görece pahalı kalıyor bu kurlarla...ama ekonomi normale döndüğünde ilk otomotlv satışları hareketlenir...yurdum insanındaki Alman arabası hastalığı da devam ediyor sonuçta.
    Yav bizim insanımız hava basmayı sever
    Ne diyecek konu komşuya 300bin e aldık aracı
    Bi nevi rakkamla ezicek onu :-)
    Halbuki araba 150 kaatti az geri dönemde
    Şimdi hangisi Manen daha mutlu eder
    300 e aldık demek mi? 150 ye mi?

Yanlış anlama olmasın bunda ürün gamı mami geniş vw yoksa seat var o uymadi mavi damali Skoda taksi verelim size onlar kesmiyosa audi
    Esas ben bmw mersedes bunlari çok merak ediyom
    Hele mersedes i hiç merak etmiyom

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Aslında ötv indirimi doas için çok hayati değil..esas önemli kurların nerede olacağı....görece pahalı kalıyor bu kurlarla...ama ekonomi normale döndüğünde ilk otomotlv satışları hareketlenir...yurdum insanındaki Alman arabası hastalığı da devam ediyor sonuçta.
    Şuanda doasta pazarlama,satış direktörü olsam. araştıracağım ilk şey sattığım modellerin montaj fabrikalarında atmosferik(turbo olmayan) motor üretilip üretilmediği olurdu

En basit örnekle renault megane hatchback* 1.6 atmosferik motorlu versiyonu 109K ya satılırken
    Aynı donanım dizel 170K
    1.2 Turbo benzinli bir üst donanım 170K

Fark 61bin..

Şuan golfun en baz model 1.0TSI motoru 153K
    Eğer hala üretiyorlarsa eski nesil 1.6atmosferik(hem de lpg uyumlu) motoru 115K civarından satışa sunabilir. Ek olarak 2019modellerde 3-5donanımı daha baz donanımdan düşürerek fiyatı meganein en boş seviyesine kadar bile çekebilir...

Böylece sizin belirttiğiniz tok kapı sesi olsun gerisi önemli değil diyenlerin aklını çelecektir

Yatırım tavsiyesi değildir

...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Şuanda doasta pazarlama,satış direktörü olsam. araştıracağım ilk şey sattığım modellerin montaj fabrikalarında atmosferik(turbo olmayan) motor üretilip üretilmediği olurdu

En basit örnekle renault megane hatchback* 1.6 atmosferik motorlu versiyonu 109K ya satılırken
    Aynı donanım dizel 170K
    1.2 Turbo benzinli bir üst donanım 170K

Fark 61bin..

Şuan golfun en baz model 1.0TSI motoru 153K
    Eğer hala üretiyorlarsa eski nesil 1.6atmosferik(hem de lpg uyumlu) motoru 115K civarından satışa sunabilir. Ek olarak 2019modellerde 3-5donanımı daha baz donanımdan düşürerek fiyatı meganein en boş seviyesine kadar bile çekebilir...

Böylece sizin belirttiğiniz tok kapı sesi olsun gerisi önemli değil diyenlerin aklını çelecektir

Yatırım tavsiyesi değildir
    Volkswagen satışları bana kalırsa hala iyi, passat bir çok araçtan fazla satmış. Açıkçası ülkede araç üretmeden bu kadar çok satmaları beni rahatsız ediyor. (Bu kısmı trump gibi oldu)
    http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neu...k.aspx?type=73

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Volkswagen satışları bana kalırsa hala iyi, passat bir çok araçtan fazla satmış. Açıkçası ülkede araç üretmeden bu kadar çok satmaları beni rahatsız ediyor. (Bu kısmı trump gibi oldu)
    http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neu...k.aspx?type=73

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olay şuna benziyor bu kadar parayı reno,peco, sitröen bilmem neye verecegime sıfır arabada biraz daha ekler ww ye veririm gibi.

Sonuçta marka algısı daha kuvvetli ww'nin.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5. Polo Avrupa’da asgari ücretlinin ayağımı yerden kessin diye aldığı araba. Bizde vw’nin daha doğrusu bu sürekli araba değiştirme merakını başka hiç bi ülkede duymadım. Cari açığı ülkece azaltmak istiyorsak bence biraz buraya odaklanmalıyız ülkede üretilen arabalarda yüzde 0 ÖTV yapıp diğerlerinde arttıralım bakalım neler oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Polo Avrupa’da asgari ücretlinin ayağımı yerden kessin diye aldığı araba. Bizde vw’nin daha doğrusu bu sürekli araba değiştirme merakını başka hiç bi ülkede duymadım. Cari açığı ülkece azaltmak istiyorsak bence biraz buraya odaklanmalıyız ülkede üretilen arabalarda yüzde 0 ÖTV yapıp diğerlerinde arttıralım bakalım neler oluyor.
    yapamazsın, gümrük birliği var.

7. Demokraside care tukenmez. Araci satana kadar ya da 3 yil mtv'den muaf tutarsin. Daha az vergili yakit tesviki verirsin... Gumruk birligi mevzuatini okumadim ama illa ki bi cikis yolu bulunur.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Alman arabası.hastalığını ilk önce devleti yonetenlerin bırakması.lazım birde zaman zaman ey almanya deyip mercedes üstünde gezmek var ki oda ayrı bir konu.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 123/1230 İlkİlk ... 23731131211221231241251331732236231123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •