Sayfa 2/1230 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Hayırlı uğurlu olsun, ilk sayfada yerimizi alalım.Günlük takibe devam katkıda bulunan herkese teşekkürler.

Hayirli olsun sessiz takipciydim burda da varim. Onerilere uyumluyumdur...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
    Hayırlı olsun.başlığın kapanmasına üzülmüştüm.Bundan sonra daha dikkatli oluruz.konuya hemen gireyim.global piyasalarda ciddi düzeltmelerin Arife’sinde olabiliriz. Eğer bu olursa Dış piyasalardaki da enstrümanlara uv yatırım imkanları doğabilir.Özellikle bilişim ve teknoloji sektörlerinde.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. En son endeksin gidişatı için olumsuz olduğumu söylemiştim.

Son bir kaç gün kötü gidişat daha da belirginleşti...Bir kaç kez daha yazdım daha önce, 6 ay-1 yıl arası zor bir dönem geçirebilir uzun vade yatırımcılar. Bu süreçte hisse alımında aceleci olunmamalı ve portföyü belli bir meblağın üzerinde olanlar kesinlikle hisse oranını %50 nin üzerine çıkarmamalı görüşündeyim. Portföylerde döviz-gram altın olmalı mutlaka.

Son durumda, ilk faz için planladığım hisse alımı 100x tl nin, 45x tl sini tamamlamış durumdayım....koruma için u-30 short pozisyonu devam ediyor.

5. Kırmızı maviyi kesmediği müddetçe, endeks düşüş trendi devam edecek görüşünde olurum. Ve hisse portföyünü düşüşlere karşı koruma amaçlı u-30 endeks short pozisyonum devam eder....kırmızı maviyi kesince, koruma pozisyonum kapanır ve hisse pozisyonları korumasız yoluna devam eder.

6. Hayırlı olsun.Ben de sessiz takip ediyordum ilk forumu.Çok faydalı buluyorum forumu.
    saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
    Sn.cutionary peki bu oranı nasıl belirliyorsunuz?yani ne kadarlık hisseye ne kadarlık u30 shortluyorsunuz ?özel değilse tabi.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kırmızı maviyi kesmediği müddetçe, endeks düşüş trendi devam edecek görüşünde olurum. Ve hisse portföyünü düşüşlere karşı koruma amaçlı u-30 endeks short pozisyonum devam eder....kırmızı maviyi kesince, koruma pozisyonum kapanır ve hisse pozisyonları korumasız yoluna devam eder.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Konuyu siz açmasaydınız, ben açacaktım.

Bence doğru olanı yaptınız, teşekkürler.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/1230 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •