Sayfa 209/1230 İlkİlk ... 1091591992072082092102112192593097091209 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bir de Ulusoy elektrik var... portföyümün son haftalardaki gözdesi, maşallah suphannellahâËœºï¸
    Onu biriktirmeye başlamadığıma çok üzülüyorum
    Temettü emeklisi aday adayı.
    www.lattedenborsaya.com

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bana surekli soruyorlar.. Kriz var ama iyi hisseler dusmedi ki ne zaman dusecekler de toplayacagiz?
    Ben de hep derim demek ki bu kadarcik duseceklermis..
    Kalite pek de ucuz olmaz.
    Syg,
    Frotonun sağlam düşmesini isterim yalan yok Düşşün ki daha çok alalım.
    Brisa sürünmeye devam edecek zaten, onun acelesi yok..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Frotonun sağlam düşmesini isterim yalan yok Düşşün ki daha çok alalım.
    Brisa sürünmeye devam edecek zaten, onun acelesi yok..

Batuhan
    Saniyorum o da 40 li rakamlara gelecek yavas yavas..

45-50 araliginda bir yerlerde 200 haftalik EMA'si ile bulusacagini dusunmeye basladim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Uzun vadeci temettücülerin sevdiği konulardan..

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Saniyorum o da 40 li rakamlara gelecek yavas yavas..

45-50 araliginda bir yerlerde 200 haftalik EMA'si ile bulusacagini dusunmeye basladim.

Syg,
    Düşşün ki kötü gününde biz ona bakalım.

İyi gününde nasıl olsa vefalıdır.

Yarın.. sadece başlangıç

Saygılar

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6. sayın countynary , dudu ve latteden borsaya üstadlarım herkes burada günlük yaptığı tasarrufu yazsa yaptığı yatırımları (fazla detaya girmeden yönlendirmeden - yatırım tavsiyesi olmadan) paylaşsa tatlı bir rekabet olsa fena olmaz hani. bende bu yola yaklaşık 1 yıl oldu gireli baya bi tasarruf ettim hem forumda hem temettü emekliliğinde yeniyim bana bu uzun ve meşakkatli süreçte destek olacak dostlar lazım.

1 yılda baya bir disiplin edindim . sizden ricam daha fazla yazmanız bizlere daha fazla destek olmanız .. inşallah daha çok görüşürüz Hayırlı kandiller

bu arada bu serinin 1. kısmını okumaya başladım önemli yerleri not alarak geliyorum. günde 25 sayfa okuyorum . 20 gün sonra inşallah yetişirsem daha aktif olurum.

7.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    sayın countynary , dudu ve latteden borsaya üstadlarım herkes burada günlük yaptığı tasarrufu yazsa yaptığı yatırımları (fazla detaya girmeden yönlendirmeden - yatırım tavsiyesi olmadan) paylaşsa tatlı bir rekabet olsa fena olmaz hani. bende bu yola yaklaşık 1 yıl oldu gireli baya bi tasarruf ettim hem forumda hem temettü emekliliğinde yeniyim bana bu uzun ve meşakkatli süreçte destek olacak dostlar lazım.

1 yılda baya bir disiplin edindim . sizden ricam daha fazla yazmanız bizlere daha fazla destek olmanız .. inşallah daha çok görüşürüz Hayırlı kandiller

bu arada bu serinin 1. kısmını okumaya başladım önemli yerleri not alarak geliyorum. günde 25 sayfa okuyorum . 20 gün sonra inşallah yetişirsem daha aktif olurum.
    Elimizden geldiğince paylaşıyoruz..şahsen portföyümdeki hisseleri, hatta alım yaptığım zamanları yazıyorum... İnanın portföyüm konusunda eşim sizlerden çok daha az şey biliyor��

Önceki başlık ve bu başlıkta çok şey paylaşıldı, paylaşmaya da devam ediyoruz... yazılanları özümseyebilenler ve kısmen de hayata geçirebileler çok mesafe kat etmiş olmalılar.

Bir de, artık genel konulardan daha detay konulara girebiliriz... merak edilen konular doğrudan başlıkta sorulabilir, ilgili ve bilgililer cevap verecektir.... gördüğüm kadarıyla sorulan sorulara gayet doyurucu cevaplar da veriliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Elimizden geldiğince paylaşıyoruz..şahsen portföyümdeki hisseleri, hatta alım yaptığım zamanları yazıyorum... İnanın portföyüm konusunda eşim sizlerden çok daha az şey biliyor��

Önceki başlık ve bu başlıkta çok şey paylaşıldı, paylaşmaya da devam ediyoruz... yazılanları özümseyebilenler ve kısmen de hayata geçirebileler çok mesafe kat etmiş olmalılar.

Bir de, artık genel konulardan daha detay konulara girebiliriz... merak edilen konular doğrudan başlıkta sorulabilir, ilgili ve bilgililer cevap verecektir.... gördüğüm kadarıyla sorulan sorulara gayet doyurucu cevaplar da veriliyor.

ben daha 1. bölümün 30. sayfasındayım geliyorum hocam. çok da iyi tasarruf yapıyorum bunu artık bir yaşam felsefesi haline getirdim

öğlen yemeğimi evden götürüp aylık (500 tl)
    kitabı kütüphaneden alıp (aylık 200- 250 tl)
    1.25 tl lik ekmeği belediye halk ekmekten 0.90 a alıp ayda 35 tl kar yazıyorum

birileri bana cimri pinti diyor belki ama ayda BES e devlet katkısıyla birlikte 800 tl pasif yatırımıma 1500-2000 tl ye yakın para koyuyorum

insanların hayalleri seregeti marka güneş gözlüğüne 2.000 tl verecek kadar küçük olabiliyor bunun için kimseye aldırış etmiyorum.

Sayfa 209/1230 İlkİlk ... 1091591992072082092102112192593097091209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •