Sayfa 3/1230 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Konuyu siz açmasaydınız, ben açacaktım.

Bence doğru olanı yaptınız, teşekkürler.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu isimle açamazdınız, isim hakkı bana ait çünki

Hayırlı olsun.
    Benim için belki geç ama gençler var yanımızda, yöremizde

3. 2. başlık hayırlı olsun. Yatırım konuları dışına çıkılmadığı müddetçe takipçisi olacağım. Başarılar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Sn.cutionary peki bu oranı nasıl belirliyorsunuz?yani ne kadarlık hisseye ne kadarlık u30 shortluyorsunuz ?özel değilse tabi.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Mesela 45 bin tl lik hisse için 4 adet endeks short açıyorum. Endeks %1 düşünce, endeks short ile 400-500 tl kazanıyorsun, bu arada portföy de endeks kadar yani %1 düşerse, 450 tl kaybediyor. Böylece kazanç kaybı karşılıyor. Hatta endeks %1 düşerken, hisse portföyü %1 Den az düşerse, portföy short pozisyondan gelen karlarla artıya bıle geçebiliyor.
    Son düzenleme : Cautionary; 03-06-2018 saat: 23:44.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    45 bin tl lik hisse için 4 adet endeks short açıyorum. Endeks %1 düşünce, endeks short ile 400-500 tl kazanıyorsun, bu arada portföy de endeks kadar yani %1 düşerse, 450 tl kaybediyor. Böylece kazanç kaybı karşılıyor. Hatta endeks %1 düşerken, hisse portföyü %1 Den az düşerse, portföy short pozisyondan gelen karlarla artıya bıle geçebiliyor.
    Teşekkürler..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Merhaba,

Önceki konunun sessiz takipçisiydim. Hemen hemen her mesajı okudum ve yeni bilgiler edindim. Bu sebeple, katkıda bulunanlara müteşekkirim. 29 yaşındayım, çok şükür her ay belirli oranda tasarruf yapabiliyorum. Gereksiz tüketim yapmamak, tüketeceğim nesnelerde seçici olmak (kaliteli olmasının yanında mümkün mertebe ülkemizde üretilmiş olması vs.), tasarruf yaparken tasarrufu değerlendirme noktasında ülkeme de dolaylı olarak katkıda bulunmak gibi çeşitli takıntılarım var. Maddi anlamda büyürken ülkem de kazansın istiyorum. Tasarruf bilinci doğrudan ülkemizin gelişimini olumlu etkileyecek bir mesele olduğu için hayatiyet kesbetmektedir. Bu açıdan konuya katkıda bulunanlara tekrardan teşekkür ederim. Tasarruf ve tasarrufu rasyonel değerlendirme bilinci yaygınlaştıkça sokaklarımız, okullarımız, hastanelerimiz kısaca günlük yaşantımızın daha kaliteli, daha yaşanabilir bir hale geleceğine inanıyorum.

7. Beyaz yaka lafı her zaman itici gelmiştir.Beyaz yaka ortalama maaşi nedir gerçekten merak ediyorum.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by radikalize Yazıyı Oku
    Merhaba,

Önceki konunun sessiz takipçisiydim. Hemen hemen her mesajı okudum ve yeni bilgiler edindim. Bu sebeple, katkıda bulunanlara müteşekkirim. 29 yaşındayım, çok şükür her ay belirli oranda tasarruf yapabiliyorum. Gereksiz tüketim yapmamak, tüketeceğim nesnelerde seçici olmak (kaliteli olmasının yanında mümkün mertebe ülkemizde üretilmiş olması vs.), tasarruf yaparken tasarrufu değerlendirme noktasında ülkeme de dolaylı olarak katkıda bulunmak gibi çeşitli takıntılarım var. Maddi anlamda büyürken ülkem de kazansın istiyorum. Tasarruf bilinci doğrudan ülkemizin gelişimini olumlu etkileyecek bir mesele olduğu için hayatiyet kesbetmektedir. Bu açıdan konuya katkıda bulunanlara tekrardan teşekkür ederim. Tasarruf ve tasarrufu rasyonel değerlendirme bilinci yaygınlaştıkça sokaklarımız, okullarımız, hastanelerimiz kısaca günlük yaşantımızın daha kaliteli, daha yaşanabilir bir hale geleceğine inanıyorum.
    En çok 1 nolu bu tür giriş yazıları mutlu ediyor beni, iyi ki başlığı açmışım diyorum ,

Sayfa 3/1230 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •