Sayfa 303/1230 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hakkında karara varamadığım nadide şirket..

Fakat, her halükada yatırımcı ilişkileri ve sosyal medya kullanımı gibi konularda oldukça beğeniyorum.

Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Hakkında karara varamadığım nadide şirket..

Fakat, her halükada yatırımcı ilişkileri ve sosyal medya kullanımı gibi konularda oldukça beğeniyorum.
    Ben de bir türlü beğenemedim. Uv portföylerin çoğunda gördüm bu hisseyi.
    Belki dudu üstad'ın bahsettiği yatırım bitince harika şeyler olacak. Bir daha araştıracam ben de.

3. Sabancı gurubu yatırımcılarını pek tatmin edemiyor. Brisa için herkesin beklentisi yüksek ama bakalım nasıl olacak. Sabacı gurubunun borsadaki şirketlerine bakıyorumda böyle aman aman tatmin edici bir şirketi yok. Çoğu yatırımcısını süründürüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Maşallah.

Gerçi maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor Ereğli ye maşallah dedik, bugün boyadılar.

Ptesi hektaş a da kar satışı gelebilir...ama uzun vade için önü açık...benim için grafik pahalı olduğundan kapsam dışı.
    Sn. Cautionary Grafik pahalı limitiniz nedir. Son 1 yılda 2 kat, 2 yılda 4 kat, 4 yılda 8 kat şeklinde bir oran mı?

Uzun vade yalanına daha fazla inanamam!

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dönüşümüz muhteşem olacak..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Sn. Cautionary Grafik pahalı limitiniz nedir. Son 1 yılda 2 kat, 2 yılda 4 kat, 4 yılda 8 kat şeklinde bir oran mı?

Uzun vade yalanına daha fazla inanamam!
    O zaman grafik pahalı kriterinin bir önemi olmaz senin için...momentum trade, ya da kısa vade için...grafik pahalı-ucuz un bir önemi yok.

iyi günler sayın cautionary... hisse senedi portföyünüzü hedge etmek için viopta bist 30 endeksiyle ilgili olarak hangi vadeyi kullanıyorsunuz acaba... en yakın vadede mi yoksa 2 aylık 4 aylık ve yıl sonu kontratlarından birinde mi işlem yapıyorsunuz..
    bir de bunun nedeni böyle vade yakın oldukça hareketlerin viop'a daha sağlıklı olarak yansıması mı ?
    henüz viop öğrenmeye çalşıyorum ve 5 günlük 22 günlük hareketli ortalamalara dikkat ediyorum.... değerli bilgileriniz için çok teşekkürler saygılar ...
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    iyi günler sayın cautionary... hisse senedi portföyünüzü hedge etmek için viopta bist 30 endeksiyle ilgili olarak hangi vadeyi kullanıyorsunuz acaba... en yakın vadede mi yoksa 2 aylık 4 aylık ve yıl sonu kontratlarından birinde mi işlem yapıyorsunuz..
    bir de bunun nedeni böyle vade yakın oldukça hareketlerin viop'a daha sağlıklı olarak yansıması mı ?
    henüz viop öğrenmeye çalşıyorum ve 5 günlük 22 günlük hareketli ortalamalara dikkat ediyorum.... değerli bilgileriniz için çok teşekkürler saygılar ...
    Her zaman yakın vade kullanıyorum...iki ayda bir vade sonu geldiğinde, bir sonraki vadeye tadıyorum...likidite açısından böylesi daha uygun...bu arada yine likidite açısından sadece xu30 da işlem yapıyorum.

Sayfa 303/1230 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •