Special Days Image
Sayfa 419/1230 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Sizi dgzte'den hatırlıyorum sevgili nosfecagri.. Orada yolumuz uzun zaman önce kesişmişti. Onu kaçtan sattınız merak ettim..
    Selamlar ben de sizi hatırlıyorum ama o kağıdı hiç taşımadım üstad. Hatırlarsanız her kağıdın son 12 bilançosunu otomatik çeken bir kod yazanın kırk yıl kölesi olurum hala o arayışım bitmedi

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    2000 oncesinde cok sik olurdu bedelli bedelsiz artirimlar.
    20 senedir seyreklesti dolayisi ile bir cok kisi belki de ilk defa bir bedelliye yakalandi.
    Herkes merakla bekliyor ne menem bir seymis bu bedelli diyor.
    Kolay degil herkes temettu beklerken sirket bizden para istiyor.
    Hekts'da bedelliye katiliyorum.
    Bir kisim satarak bir kisim yeni para ile..
    Hekts'i yuksek maliyetli olan bu firsati ortalama yapip maliyeti dusurmek icin kullanabilir kanaatimce.
    Syg,
    bedelli denince aklıma bfren, bjkas gelir heleki bfren asla unutamam.

acılırdı eskı ve yenıler. sonra izlerdik o hareketleri. ne günlerdi.

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    20 senedir seyreklesti dolayisi ile bir cok kisi belki de ilk defa bir bedelliye yakalandi.
    Hekts'i yuksek maliyetli olan bu firsati ortalama yapip maliyeti dusurmek icin kullanabilir kanaatimce.
    Syg,
    Bende de katılacağım katılım nasıl olacak diye kendi aracı kurumumun sayfasına baktım;

Bedelli sermaye artırımına katılmak isteyen yatırımcılarımız katılacağı bilgisini tarafımıza bildirerek gerekli nakdi kullanım tarihinin son gününde saat 12:00ya kadar hesaplarında bulunmak zorundadır.

https://www.ziraatyatirim.com.tr/TRK...rmaye-artirimi

Bildirimi nasıl yapıyoruz ? Henüz vakit var arayıp sorarım da, Burada bilen varsa erkenden öğrenelim

Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,
    Hektaş yatırım felsesem ve kriterlerim açısından mükemmel bir kağıt...hatta ilk3 e bile girebilir ( Tüpraş ı ve Ereğli yi büyüme potansiyeli, soda yı gelir yapısı ile solluyor).

Ancak, grafik pahalı kriterim 1-0 şeklinde çalışır...bu koşul nedeniyle portföye alamıyorum...10 tl altına gelirse bu kriteri de geçiyor.

Eğer bedelli moral bozukluğu üzerine, bist de genel bir düşüş yaşanırsa belki 10 tl altını görür.

5.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Tskb geçmişte de taşıdığın bir kağıttı, kendimce en ucuz gördüğüm ve maliyeti düşürmek için abandım 0,70-75aralığından yıl sonu diğer şirketlerin alımıyla %30altına indiririm.

Düşürmek için hangisinden vazgeçsem onu bilemedim YTD...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırımcı kimliğinize göre tabiki değişmekle birlikte,nacizane yatırım tavsiyesi olmadan hisselerinizi kısa, orta ,uzun diye kategorilendiriniz. Her kategori için hisse sayısı, yada oranı belirleyin. Genel prensip olarak ise hisse toplamını belirledikten sonra, (bence ideal 5-8 arasıdır) şirketleri kendi aralarında çarpıştırın hangileri diğer şirketlere galip gelecekse onlarla yola devam..

Batuhan

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,

Değerli katkınız için teşekkürler üstad.
    Bu faiz oranları ve ülkenin hikayesi değişmez ise , bedelli ile daha çok karşılaşacağız gibi gözüküyor.

Batuhan

Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    bedelli denince aklıma bfren, bjkas gelir heleki bfren asla unutamam.

acılırdı eskı ve yenıler. sonra izlerdik o hareketleri. ne günlerdi.

Deneyimlerinizi ayrıntılı yazarsanız herkese faydası olur

Batuhan

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bende de katılacağım katılım nasıl olacak diye kendi aracı kurumumun sayfasına baktım;

Bedelli sermaye artırımına katılmak isteyen yatırımcılarımız katılacağı bilgisini tarafımıza bildirerek gerekli nakdi kullanım tarihinin son gününde saat 12:00ya kadar hesaplarında bulunmak zorundadır.

https://www.ziraatyatirim.com.tr/TRK...rmaye-artirimi

Bildirimi nasıl yapıyoruz ? Henüz vakit var arayıp sorarım da, Burada bilen varsa erkenden öğrenelim.

Ytd.
    Bedelli günü hesabınızda para olması gerekiyor. Bende ziraatle çalışıyorum. Müşteri temsilcinize de bedelli günü hatırlatma olursa iyi olur. Atlamasınlar ..

Batuhan

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hektaş yatırım felsesem ve kriterlerim açısından mükemmel bir kağıt...hatta ilk3 e bile girebilir ( Tüpraş ı ve Ereğli yi büyüme potansiyeli, soda yı gelir yapısı ile solluyor).

Ancak, grafik pahalı kriterim 1-0 şeklinde çalışır...bu koşul nedeniyle portföye alamıyorum...10 tl altına gelirse bu kriteri de geçiyor.

Eğer bedelli moral bozukluğu üzerine, bist de genel bir düşüş yaşanırsa belki 10 tl altını görür.
    Belki bir gün yollarımız hektaşta da kesişir.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

iyi gunler
    malum gundemde abd ambargosu ihtimali var... sizce olur mu olursa bizim yatirimlarin hali ne olur... boyle siyasete girmeden tecrübeli uyelerimizin yorumlarini merak ettigim icin sormak istedim... her ne kadar cikarlarimizin sonuna kadar savunulmasi gerektigini dusunsem de bana ekonomi boyleyken cok dayanamayiz gibi geliyor.. ins devletimiz ve milletimiz icin hersey guzel olur... syg...
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

7.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    iyi gunler
    malum gundemde abd ambargosu ihtimali var... sizce olur mu olursa bizim yatirimlarin hali ne olur... boyle siyasete girmeden tecrübeli uyelerimizin yorumlarini merak ettigim icin sormak istedim... her ne kadar cikarlarimizin sonuna kadar savunulmasi gerektigini dusunsem de bana ekonomi boyleyken cok dayanamayiz gibi geliyor.. ins devletimiz ve milletimiz icin hersey guzel olur... syg...
    Hiçbir sey yapmazlar , G.kıbrısın gazını almak için sembolik yaptırımlar çıkar.
    AB' yi ciddiye almıyorum. Son yıllarını yaşıyorlar. Avrupada trump gibi liderler çıkarsa AB parçalanır söylemedi demeyin

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

8. Çimentocular artık dibi gördü mü ne dersiniz? Portföylere kademeli ekleme zamanı geldi mi? ADANA veya AKCNS düşünüyorum ben.

Sayfa 419/1230 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •